Avatar uživatele
anonym

Už se vám stalo,jako mě,že jste se vrátili z dovolené a měli jste vybílený byt ?

Jen ložnice byla hráškově zelená!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, anonym, anonym před 4275 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na dovolenou nejezdíme, ale na vybílení stěn v domě se chystáme.
Doplňuji:
Také jsem mívala ložnici do zelena – tedy spíše takový nádech – a obývací pokoj zase do nádechu oranžového. Ještě si pamatuji jeden „chyták“ z Českého jazyka: Pan Bílý bílí bíle bílý dům (snad tam nemám chybu, když jich jinak mám všude plno).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kohut57

Při dovolené často. A nejen byt,ale i sklep, zahradu či chatu. A vždy mi to vybílili černí. Myslím, že by jim to bílí měli naoplátku vytmavit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mně ne. Já si totiž malovala sama. Ale když šla snacha do porodnice, tak syn položil v OP plovoučku, celý byt vymaloval, uklidil a maminu s dcerkou si dovezl do fulngl novoučkého a čisťounkého bytečku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já loni obývák a i uklizený .....heč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ne, na dovolenou nejezdím, ale dokážu si to představit na nějakém liduprázdném sídlišti nebo na nějakém satelitním luxusnějším předměstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarťaŠev

Jaj, to mě mrzí :( … Mě se to naštěstí nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Vybílený ne, ale vytopený ano. Nacucané koberce, odlepené tapety … To nad námi bydlící pan doktor spravoval sifon u vany. Voda prý tekla i po schodech.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek