Už se vám stalo,jako mě,že jste se vrátili z dovolené a měli jste vybílený byt ?

Jen ložnice byla hráškově zelená!

Nejlepší odpověď
anonym

Na dovolenou nejezdíme, ale na vybílení stěn v domě se chystáme.
Doplňuji:
Také jsem mívala ložnici do zelena – tedy spíše takový nádech – a obývací pokoj zase do nádechu oranžového. Ještě si pamatuji jeden „chyták“ z Českého jazyka: Pan Bílý bílí bíle bílý dům (snad tam nemám chybu, když jich jinak mám všude plno).

Další odpovědi
Kohut57

Při dovolené často. A nejen byt,ale i sklep, zahradu či chatu. A vždy mi to vybílili černí. Myslím, že by jim to bílí měli naoplátku vytmavit.

anonym

Mně ne. Já si totiž malovala sama. Ale když šla snacha do porodnice, tak syn položil v OP plovoučku, celý byt vymaloval, uklidil a maminu s dcerkou si dovezl do fulngl novoučkého a čisťounkého bytečku.

hanulka11

já loni obývák a i uklizený .....heč

Michal Kole

Ne, na dovolenou nejezdím, ale dokážu si to představit na nějakém liduprázdném sídlišti nebo na nějakém satelitním luxusnějším předměstí.

MarťaŠev

Jaj, to mě mrzí :( … Mě se to naštěstí nestalo.

GM

Vybílený ne, ale vytopený ano. Nacucané koberce, odlepené tapety … To nad námi bydlící pan doktor spravoval sifon u vany. Voda prý tekla i po schodech.