leonessa

Jak na strie?

Mate nekdo nejaky opravdu vyzkouseny a zaruceny recept na strie? mam je snad vsude. Na prsou, na zadku, bokach, nohou a neni to vubec hezky. Mazu to neustale a porad nic. Pry to zmizi, ale mam to tak uz nekolik let.

Nejlepší odpověď
Klarushka

Nejúčinnější metodu na trhu je frakční CO2 laser.
Tato technologie dokáže natolik zásadně remodelovat podkožní vazivo, že její výsledek na strie je naprosto jednoznačně patrný již po prvním ošetření.
Ošetření se provádí v lokální anestezii EMLA krémem /takže zákrok nebolí/ a zabere podle velikosti ošetřované plochy 20 – 60 minut. V ošetřené oblasti jsou patrné malé stroupky, které do 10 dnů spontánně vymizí.
Nejčastějším místem aplikace je břicho (není problém ošetření jakýchkoliv jiných partií).
Doporučují se 2 ošetření s odstupem cca 4–6 týdnů

http://www.la­serstudio.cz/od­straneni-strii
Tady jse mužete podívat :)

Další odpovědi
panenka

I přes vynikající léčebné metody není možné se strií zbavit napořád. Proto je kladen velký důraz na prevenci kůže a péči o ni. Je zapotřebí dodržovat několik zásad: dostatečný přísun tekutin, již zmíněná správná životospráva, prokrvující masáže, pozvolné přibývání na váze, pozvolné posilování a promazávání ohrožených partií těla. Já používám na strie krém od avonu

Zdroj: http://www.pro­matky.dychame­.cz/magazin/strie-vime-jak-s-nimi-chytre-bojovat/

Máca 2

Ahojky na strie jsem po dětech používala sádlo,chce to hodně mazat a promašťovat.Hod­ně štěstí