?koko?

Vadí klukům strie a celulitida?

Holky máte některá v pubertě stejný problém a jak to vidí kluci? Díky za odpověď…

Odpovědi
bolak

Tos nikdy neslyšela to přísloví, láska strie přenáší?
My kluci jsme tolerantní rasa, a když chceme, zvládneme kdejakou kožní katastrofu včetně strií, od těch mrňavejch, až po cushinga.

gnosis

jsem kluk, nevadi. na holkach si strii a celulitidy vsimaji spis ostatni holky nez kluci, aby mohly srovnavat se sebou.

Doomik

nevim jak ostatním ale mě to nevádí

Jajana

Já myslím že klukům to nevadí, to spíš my holky si toho všímáme. ale mám vyzkoušený skvělí krém na celulitidu, hodně mi pomohl. http://morespa­.cz/obchod/pe­ce-o-telo/proti-celulitide/krem-na-celulitidu-detail