Baromut

Jak se zbavit strií?

Svého času jsem byla s prominutím tlusté prasátko, a z té doby mi zůstaly ošklivé strie. Je to už 2 roky a ty mršky nechcou zmizet. Nějaký zaručený recept, jak na ně?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to budeš asi zklamaná, na tohle je asi milion „zaručených receptů“, drahých patlanin, ale ani jeden nefunguje, ta kůže je už poškozená natrvalo, takže nic ☹

Další odpovědi
gecco

Mohou pomoci masáže a sport – ale definitivně pravděpodobně nezmizí nikdy a za žádné péče…
😉

marci1

Není to tak jednoduché.
„Masážemi. Při masážích lze použít mořskou houbu, to pokud si je postižený chce dělat sám. Jinak je spousta pracovišť, které nabízí speciální masáže a lymfodrenáže ke zmírnění celulitidy a projevů strií.
Mazáním. Opět se hovoří o promazávání speciálními krémy, mléky, balzámy, které zmírňují viditelnost strií, zesvětlují je apod. Přes vyšší cenu jsou žádané, pro jednoduchost aplikace. Jejich účinnost může odpovídat ceně.
Mikrodermabrazí. Je to záležitost, kterou provádí vždy odborníci. Jde o kosmetický zákrok k vyhlazení kůže, čímž se řeší nejen strie, ale i jiné kosmetické vady. Za použití oxidu hlinitého se povrch kůže jemně zbrousí. Není to zrovna levná záležitost, ale je vcelku účinná a rychlá.“ 🙂
http://strie.eu/

mosoj

Plastikou.

střevo

pomůže jen – se znovu narodit jako prasátko z nafukovací černý gumy Barum