kamila44444

strie- problémy

Začala jsem cvičit na zadek z toho důvodu, že se mi zdálo, že „povyrostl“ :D Objevila jsem po nějaké době cvičení strie. Je to z toho, že jsem opravdu přibrala, nebo z cvičení? Pomáhá na to ten bi-oil? Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

na strie pomůže asi jen masírování
bylo mockrát propagováno v TV nic
víc, mají je i štíhlí i tlustí, cvičením
se nic nezkazí..
Doplňuji:
názory z jedné diskuze :
http://www.mo­jestarosti.cz/po­radna/nedostat­ky-meho-tela/kuze/bi-oil-na-strie-a-jizvy-zkusenosti-diskuze-nazory-recenze-reference.html

Další odpovědi
marci1

Mohu Tě uklidnit, strie mají i ti silnější, i hubenější. Dokonce i některé modelky a herečky. Dobré je více pít, masírovat a cvičit. Máme je skoro všichni, neboj.

kukica

jo, souhlasim s holkama. Bydlela jsem loni v Německu a tam hodně holek používá takový válečky s jehličkama – používaj je proti vráskám, jizvám a striím. Tvrdí, že to funguje dobře, ale sama jsem to nezkoušela. Myslim, že se to u nás neprodává, ale přes internet to určitě seženeš.