iwetax

Povolená kůže u břicha po porodu

Po těhotenství mám povislou kůži na břiše. Cvičím pravidelně na břicho a mám ho docela pevné, kůže ale pořád visí.
V posledních měsících i když jsem se mazala proti striím tak mi kůže hodně praskala, a tak velký břicho jsem neměla. V porodnici spolupacientky měly břicha větší, ničím se nemazali a strie neměly. Jestli to nesouvisí s tím , že mám tu kůži málo pružnou.
Od porodu (císařským řezem) mám 9měsíců.

Nejlepší odpověď
kropitko

Vždy se mi bříško vrátilo do původního stavu,teď po císaři už ne,už je to rok a pořád mi přes tu jizvu lehce vysí takový malý lalok,ale ještě jsem nezkoušela cvičit. Asi to chce čas,přeci je to jenom chirurgický zákrok.

Další odpovědi
anonym

Ahoj iwetax,jsem po cisarskem rezu 30 let,bricho pevne a kuze mirne previsla,nezbavila jsem se toho do dnes a skousela jsem co se dalo.Tak jsem se smirila a vzala jsem to jako kus meho zivota,ze trochu te previsle kuze stal za to.

ReHu

Manželce kamaráda pomohly krom posilování, to je základ, také lymfatické masáže. To jsou takové ty nafukovací návleky, které se v impulzech nafukují.
Aspoň říkal, že se jeho paní bříško po 2.porodu zatáhlo dříve než po 1.
Ale také to je o indivindi člověku.

Lucimia

Zkus si koupit zpevňující mléko na břicho. Zpevní to tu povadlou kůži. Používá se to u lidí, co zhubly a ta kůže visí, což se stane i po porodu.