Jak na „smrdící boty“?

Slyšel jsem, že pomáhá nastrouhat křída do bot, ale nic se nestalo… Máte nějakou dobrou radu jak na takové boty?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=smrd%C3%AD­c%C3%AD+boty&sa=Vyh­ledat

Podobná otázka položená včera.

Další odpovědi
Jikra

Mě se osvědčil zásyp na nohy „Pedik“ s antimikrobiální přísadou který jsem léta používal do pracovní obuvi když jsem ještě makal na hutích a teď ho používám do botasek.Lze to kombinovat s „Antipo spreyem“.Mohu směle prohlásit že v mém případě to zafungovalo skoro na 100%.Ale POZOR je to každodenní boj!

anonym

Některé vložky jsou v botě přilepeny lepidlem které nějak reaguje s vlhkostí. Prostě bych to odtrhl a vyměnil za filc nebo koupil vložky nový. Kor když to dělají z umělé hmoty tak ta noha trpí i se sprejem. A když je to kožená obuv, tak vyhodit a koupit něco za 1700 – 2000,–.

Michal Kole

vyhodit a koupit nový 🙂

Vážně: existují různé spreje. Je jich plná drogérie.

taky by to chtělo se pokusit odstranit příčinu problému

štamgast

Spreje do bot.

briketka10

mejt si nohy !!