jak můžu opravit chybu?

napíši otázku a udělám chybu,jde to ještě nějak opravit? když kliknu na upravit,zobrazí se mi jen pod otázka

Nejlepší odpověď
hanulka11

V hlavním zadání otázky to zřejmě nejde opravit , také se mi to jednou stalo. Tak to raději 3× čtu než to odešlu.

Další odpovědi
led

Žiaľ „rychle prstíky“ možno opraviť len doplnením otázky (a to je len jednorázové).
Je škoda, že ani pokiaľ sa neodpovie na otázku, nie je možné ju opravovať, ako v prípade odpovede.

kropitko

Když si toho všimnete hned, tak si můžete otázku smazat a napsat ji znova. Tedy můžete ji smazat i později, ale to riskujete, že umáznete i případně něčí odpověď.