Avatar uživatele
Rokio

Jak může žena znásilnit muže?

Můžete mi prosím pokytnout podrobný návod, jak je toho možné docílit? Jinak se tohodle nechci dopustit. Jenom mě to zajímá.

Nenabádám vás k tomu, abyste mě k něčemu naváděli, ale chci, abyste mi poskytly návod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 241 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dá se to, pro někoho to může být docela dobrý zážitek:
https://www.no­vinky.cz/clanek/ze­na-vztahy-a-sex-sexuolog-radim-uzel-muzi-casto-taji-znasilneni-zenou-40223078

Zdroj: https://www.pro­zeny.cz/clanek/mu­ze-zena-muze-znasilnit-22391

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Rokio Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Asi může, když se to děje. Žádný návod nemám (natož podrobný), protože nejsem žena, ale určitou představu mám. Ono si totiž tělíčko při určitém zacházení v některých případech dělá i to, co si nepřeješ. A má-li žena fyzicky navrch, event. tě vhodně znehybní…
Koukni se na odkaz a posuď sám. Taky je rozdíl, je-li tomu muži 20 let, nebo 70+ 🙂
https://www.prochla­py.cz/clanky/kul­turistky-zeny-svaly-vkus/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Je mi líto, ale podle pravidel používání AI OpenAI je zakázáno poskytovat jakékoliv informace nebo instrukce týkající se škodlivých nebo nelegálních činností, včetně sexuálního násilí. Znásilnění je vážný zločin, který způsobuje nezměrné utrpení obětí a je všeobecně považován za jeden z nejhorších zločinů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Disraeli

Nevidím důvod, proč ti dávat nějaký konkrétní návod. :D Ale způsoby by byly minimálně dva (či tři – podle toho, jak to bereš).
Análně by mohla žena nějak znásilnit muže. Vzhledem k tomu, že většinou jsou muži (fyzicky) silnější než ženy, tak by ta žena musela využít situace, kdy ten muž je nějak znevýhodněn, oslaben, znehybněn… Co by z toho ovšem měla, to netuším, ale je plno divných a narušených lidí. Existuje i lesbické znásilnění a zkrátka ženy dokážou taky znásilnit, zbít, týrat atd. Muže i jiné ženy, ale i děti.

Mohla by ho svést… Což pochopitelně není úplně znásilnění, ALE pokud muž nemá zájem o tu ženu (třeba je zadaný nebo se mu jen nechce a podobně), ale ona je skutečně přitažlivá, on je skutečný (hetero) chlap a ona je zase odhodlaná skutečně dosáhnout svého (taky záleží na způsobech a prostředcích svádění)… Tak toho taky dosáhne, i přes námitky muže. Muži fungují jednoduše, jsou ovládání pudy, logikou tolik ne, mají své potřeby, které je v jisté míře ovládají a sice to může být i otázka vůle (a ctností/charak­teru), avšak většina by podlehla. V tomto případě by žena využívala mužovy slabé vůle (nutno však říct, že jde zdolat i silnou vůli) a popřípadě dobře chápala funkční biologické mechanismy, které ovlivňují i mysl a emoce (a tak by se to moc nelišilo od zneužívání 😂). Vzrušit muže, pokud má ta žena vše potřebné a umí toho využívat, není složité. Obzvlášť pokud je to dobrá svůdkyně případně i intrikánka, tak dokáže svést i (nej)odolnějšího, navzdory jeho i počáteční nechuti, nezájmu a odmítání (pár gest, pár dotyku, vytvoření atmosféry, její vlastní tělo, její všelijaké nástroje, opití, afrodiziaka,…). Podobně dokáže žena muže vmanipulovat (psychicky, emocionálně i situačně) do sexu za pomoci lži, intrik, pastí. I když je třeba zadaný a jinak věrný.
Je třeba říct, že muži jsou v podstatné nevýhodě. Pokud skutečně atraktivní žena chce po muži sex, bude odolávat jen s obtížemi a velkým sebezapřením (pokud ho aktivně svádí a umí to).

Zneužívání – jako i chlapců. Zde to jde fyzicky (starší a silnější žena vs mladší a slabší chlapec až dítě). Možné je ale taky zneužit tak, že muži přidá něco do pití, co ho oslabí, otupí apod. A ona toho využije.
Co se toho týká, tak stačí když muž spí nebo je malátný, nemocný a jinak upoután na lůžko. Ona toho muže lehce využít, stačí zde aby se muži nádobícko stoporilo – což není nic složitého (ani pří spánku nebo v oslabeném stavu… – ani aby došlo k orgasmu). A ona jen „nasedne“ a pak se uspokojí. Každopádně asi málo mužů by to bralo jako znásilnění… To by opravdu nechtěl, byla by to nějaká odpudivá žena a podobně… Jinak většinou není třeba muže k sexu nějak moc nutit. Pravdou je že muži to chtějí pořád. Proto svést je – není složité nebo nějak složité presvedcovat – to zase většinou není nutné. Muži sex vyhledávají a zpravidla neodmitaji.

Avatar uživatele
Disraeli

U toho zneužívání (hlavně) chlapců je druhá možnost psychicky. Kdy ta žena zneužívá nízkého věku, slabosti s tím spojené, malých zkušenosti i znalostí, důvěřuvosti atd toho dotyčného, zneužívá svého postavení, své autority či nějakého postavení/vztahu (duverneho, rodinného) které k tomu chlapci má. Zkrátka převahy silnější vůči slabšímu a znevýhodněnému.
Ovšem směšné se mi zdají ty případy kdy atraktivni učitelka (údajně) svede třeba 13 nebo 14 letého chlapce a bere se to jako znásilnění. Pokud ho do ničeho nenutí, nedá se to v tomto věku brát jako znásilnění ani zneužítí. Mladý, nadržený kluk si užije a když se na to přijde, tak u itelka dostane třeba 10 (i víc) let. V jiném případě dojde k brutálnímu znásilnění muže ženy a dotycny nedostane ani 3 roky.

Nový příspěvek