Rokio

Pokud černej znásilní bělošku, bude souzen kromě znásilnění i za vraždu narozeného dítěte?

Pokud tímto činem běloška otěhotní a žije v zemi, kde je potrat zakázaný, tak bude donucena, až se jí dítě narodí, ho zabít, protože může být proti mísení ras.

Prakticky ta běloška spáchá vraždu, ale může za to ten černoch. Ten oplodnil tu bílou ženu. Bude černoch souzen za vraždu, pokud běloška zabije svoje dítě, které porodí?

Nejlepší odpověď
Dochy

Dost divný konstrukt. Začneš tím zda bude souzen za vraždu a pak přijdeš s tím, že třeba možná by žena mohla být proti míšení ras.

Z našeho pohledu morálního, kulturního i zákonného se dopustil znásilnění a tím to končí. Za další názory či přesvědčení té ženy podle našich zákonů a zvyklostí není zodpovědný a nemůže být souzen.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.