JájsemRaibek

Jak může jet někdo po dálnici v protisměru a nevědět o tom?

Přitom má opačný směr napravo místo vlevo; vidí pouze zadní strany dopravního značení; potkává mnoho vozidel jedoucích proti němu.
Po zastavení policií se diví a vlastně informaci o jízdě v protisměru se dozvídá teprve od policie.
To, že se člověk splete a vjede na dálnici do protisměru, chápu a může se to stát každému, ale nechápu ty další okolnosti.

Nejlepší odpověď
mosoj

To že se někdo splete sice chápeš, ale tak nám pověz jak potom z toho bezpečně ven ?
Nicméně ono se to zase naštěstí tak často nestává, na silnici vidím mnoho jiných zvěrstev!!!! od kabrňáků.

Další odpovědi
Drap

Někdo si nevšimne, někdo se dostane do stresu a neví jak se z toho dostat. V krizových situacích se občas všichni chovají nelogicky.

Smackdown

Angličan.

aliendrone

Nooo… a neměl zaraženou jehlu v ruce? ;) :D :D

Kepler

Stává se to hlavně starším a svátečním řidičům se sníženou pozorností a chápavostí. Naopak se prý často diví: copak se všichni zbláznili? Všichni jedou v protisměru!

plebs

Je to důsledek toho, že ohromné procento mistrů volantů provadí jiné úkony, než dvě procenta řidičů, kteří se plně věnují řízení

ojjdipus

Někdo se koukal na zprávy na Nově ? :D :D

Mc Merkurion

ojjdipus: … nevim, co dávali na nově, ale osobně asi dva roky jsem takového šílence potkal, v protisměru, a ještě v rychlým … to sou potom šoky … skorem to bylo na přebalení …

Mc Merkurion

mosoj: … není nic jednoduššího, a mimochodem i doporučeno: odstavit auto na krajnici a zavolat policii …

Mc Merkurion

JájsemRaibek … tak to jsme dva …