jirka F

Jak mohl autacek vědět o Rokiově naplácání na zadek…když si to Rokio vše vymyslel?

Pro nahlašovatele: prosím nemazej tuto otázku chci znát pravdu.

Nejlepší odpověď
Rokio

Autacek si dělal legraci. Nemyslel to vážně.

jirka F

No jinak žádné další odpovědi už nejsou tak mně nezbývá nic jiného než ti dát nominaci.

jirka F

Rokio:To znamená další magor který nic neví ale myslí si že ví.Nepřišlo mně to jako legrace.

Rokio

jirka F: Promiň.