Avatar uživatele
Georgo2010

Jak moc jsou nebezpečné pro zdraví chemtrains (tzn. zkřížené pruhy na obloze viděné i v ČR), a jak ovlivňují počasí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fcoop před 4090 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nijak, je ko jen jedna z mnoha nepodložených konspiračních teorií.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Kolik tak asi chodí po ulicích paranoiků?

http://tajomstva.org/…ske-evoluce/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Bl-bost jak vra-ta.
Jak by to fungovalo? Přimíchává se něco do přímo paliva? Těžko – mohlo by to ovlivňovat chod motorů, životnost a vůbec bezpečnost. Nikdo si to nelajsne. Tajně takovou věc neuděláš a letecký úřady by to nepovolily.

Přifukuje se to jen do výfukovejch plynů? Kde na to jsou nádrže? Kde se to do letadel čerpá? A hlavně, jakto, že to nikdo ještě nepráskl /piloti, mechanici, obsluha/? Jakto, že to žádnej cestující neviděl?
Tohle si žádná společnost do letadla nedá, každej náklad navíc je neekonomickej. Takže to buď mají všechny /blbost, to by se pak nerozplývaly žádný čáry po letadlech/ , nebo nikdo.
Leda, že by na to byly specializovaný práškovací letadla… ale to je tak na palici, že to necháme stranou. A i ty by musely někde přistávat, někdo by se o ně musel starat.
V takové věci by prostě jelo TOLIK lidí, že by někdo začal mluvit. Prostá slabina skoro všech superkonspiračních teorií.

Prostě se smiřte s tím, že to jsou obyčejný uměle vytvořený „mraky“ v místech, kde zrovna nefouká vítr… :o} Že se někdy půl dne nezmění mraky na obloze, to nám divný nepřijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

http://www.youtube.com/watch?…
tady je ale pěkný video,co je na tom pravda??
Nevěřím je to teorie, ale můj přítel toho měl plnou hlavu – fotil si ty čáry na nebi, nahrával videa z YouTube jak letadla čerpají palivo z jiného letadla atd. byl úplně posedlý..když bylo sluníčko a objevila se 1 čárečka tak vylítl jak šipka a hned vidíš to ! vidíš to ! Na Ruzyni se taky něco šustilo, ale to jsou takový blbiny..

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava