Georgo2010

Jak moc jsou nebezpečné pro zdraví chemtrains (tzn. zkřížené pruhy na obloze viděné i v ČR), a jak ovlivňují počasí?

Nejlepší odpověď
www

Nijak, je ko jen jedna z mnoha nepodložených konspiračních teorií.

Další odpovědi
fcoop

Kolik tak asi chodí po ulicích paranoiků?

http://tajomstva­.org/chemtrail­s/chemtrails-potlacovani-lidske-evoluce/

Terryle

Bl-bost jak vra-ta.
Jak by to fungovalo? Přimíchává se něco do přímo paliva? Těžko – mohlo by to ovlivňovat chod motorů, životnost a vůbec bezpečnost. Nikdo si to nelajsne. Tajně takovou věc neuděláš a letecký úřady by to nepovolily.

Přifukuje se to jen do výfukovejch plynů? Kde na to jsou nádrže? Kde se to do letadel čerpá? A hlavně, jakto, že to nikdo ještě nepráskl /piloti, mechanici, obsluha/? Jakto, že to žádnej cestující neviděl?
Tohle si žádná společnost do letadla nedá, každej náklad navíc je neekonomickej. Takže to buď mají všechny /blbost, to by se pak nerozplývaly žádný čáry po letadlech/ , nebo nikdo.
Leda, že by na to byly specializovaný práškovací letadla… ale to je tak na palici, že to necháme stranou. A i ty by musely někde přistávat, někdo by se o ně musel starat.
V takové věci by prostě jelo TOLIK lidí, že by někdo začal mluvit. Prostá slabina skoro všech superkonspiračních teorií.

Prostě se smiřte s tím, že to jsou obyčejný uměle vytvořený „mraky“ v místech, kde zrovna nefouká vítr… :o} Že se někdy půl dne nezmění mraky na obloze, to nám divný nepřijde.

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=Psdg3O­Aw_a8&feature=re­lated
tady je ale pěkný video,co je na tom pravda??
Nevěřím je to teorie, ale můj přítel toho měl plnou hlavu – fotil si ty čáry na nebi, nahrával videa z YouTube jak letadla čerpají palivo z jiného letadla atd. byl úplně posedlý..když bylo sluníčko a objevila se 1 čárečka tak vylítl jak šipka a hned vidíš to ! vidíš to ! Na Ruzyni se taky něco šustilo, ale to jsou takový blbiny..