Rokio

Jak moc je vám moje osoba sympatická?

poznámka: Pokud mě budete posuzovat podle toho, jak se na tomto webu chovám, co jsem pro vás udělal dobrého/špatného a budete vycházet s informací, které o mě víte.

Nejlepší odpověď
aevul

jiný názor

Vadí mi na tobě dvě věci:

  1. Řešíš věci, které nikoho, kromě tebe, nemůžou zajímat, nic jim nepřinesou a ani na ně nikdo kromě tebe nezná odpověď („Víte, že si uvědomuji, že jsem to s tím uvažováním o vraždě psychiatra přehnal?“).
  2. Ty dotazy z bodu 1) kladeš tak intenzivně, že už jsi tím otravný. Nikdo nechce přijít na stránku a vidět tu z dvaceti dotazů deset nesmyslných.

Další odpovědi
GM

moc tě nemusím

led

jiný názor

Pripomínaš mi malé dieťa, ktoré dostalo bubienok aj s paličkami.
Je ťa tu toľko, ako vládnych príspevkov v médiách. Človek sa pred nimi nemá kam skryť.
Niekedy je menej viac, skús o tom premýšľať.

Filip84

moc tě nemusím

Proč se, zase, ptáš na takovou krávovinu?

Za poslední dva dny:

I. Pět dotazů je vysloveně sebestředných:
¨

  1. Jak moc je vám moje osoba sympatická?
  2. Co říkáte na tento můj sen z prostředí GTA San Andreas – multiplayer?
  3. Víte, že si uvědomuji, že jsem to s tím uvažováním o vraždě psychiatra přehnal?
  4. Jak moc jsem podle vás daleko od slušného člověka? Jsem alespoň bezúhonný člověk?
  5. Jsem vrah? Má pravdu daný člověk, že jsem vrahem?

a nikoho to tady nezajímá.

II. Patnáct dotazů je vysloveně blbých:

1. Může zločinec spáchat trestný čin úmyslně s tím, že zároveň nechce nikomu ublížit?

100× jsem Ti vysvětlit, že předmětem trestního práva hmotného je skutek, tedy, co se stalo, a kdo to spáchal, a že pohnutky, nebo následek, mohou mít leda tak vliv na sankci. Proč se, tedy ptáš, na něco, co už víš? Chceš srát lidi? Nebo otravovat? Nebo proč? Sám sobě si odpověz.

2. Pokud nakupující zadá nechtěně zboží na samoobslužné pokladně špatně, bude pravděpodobně stíhán za krádež?

Do samoobslužné pokladny nejde „zadat zboží špatně“, protože ta pokladna tě dál nepustí, váží to zboží. Navíc, je to pod kamerami, a je tam vždycky někdo z personálu, kdo na to dohlíží. Zbytečný, naprosto redundantní, dotaz!

3. Jak byste definovali sobce? Co by měl člověk udělat, aby sobcem už nebyl?

To si neumíš najít slovníkovou definici? Na internetu jsi pořád. Zcela zbytečná otázka.

4. Je dání několika kapesníků člověku, který trochu krvácí, poskytnutí první pomoci?

100× jsem Ti tu vysvětlil, že neposkytnutí první pomoci se týká člověka, který je ohrožen na životě, nebo vážně ohrožen na zdraví (tzn., že mu např. hrozí zmrzačení, pokud nikdo nezasáhne). „Krvácení“, které „vyřeší“ tři kapesníky, není věc na „poskytnutí první pomoci“. Tak proč s tím, pořád, otravuješ!?

5. Může se pacient, který je omezen na způsobilosti k právním úkonům, léčit v nemocnici dobrovolně?

Omezení způsobilosti k právním úkonům jsme tady probírali, snad 200×. To je taky „hlavní thema“, něco, jako chození po přechodu, nebo chození po supermarketu. Jestliže je někdo omezen na způsobilosti k právním úkonům v této oblasti, tak za něj rozhoduje opatrovník, a jestliže je omezen v jiné oblasti, tak o tomto rozhoduje sám. To ale víš, na to všecko už jsi se ptal! Tak, proč s tím otravuješ Luft?

6. Pokud se někdo přizná k něčemu, co neudělal a pro zaplacení školy použije pojistku na blbost, je to podvod?

Různé pojistky, a jak koho napálit a ojebat už jsme taky probírali snad 100×, to je taky časté thema. A co, jako, jiného, než pojistný podvod, by to mělo být? Proč s tím, zase, otravuješ?

7. Jak byste naložili se „stalkujícím“ číšníkem, pokud byste byli zaměstnavatelem?

Už jsem Ti říkal, že hospoda není ani základka, ani Lager, nebo vazba, a že jestli se ti nelíbí, nemusíš v ní být. Stejně tak je jenom Tvůj problém, že neumíš vařit a žereš po buffettech blafy. Jestli se Ti nelíbí servis v hospodě A, jdi do hospody B, jestli se Ti nelíbí v hospodě B, jdi do hospody C, a jestli se Ti nelíbí nikde, tak nechoď do žádné hospody, a když neumíš vařit, kup si ty hnusy v krabičce v supermarketu a žij na tom.

Navíc, ten číšník v popisu toho dotazu jenom dělal svou práci. A že Ty máš jinou představu? Tak choď tam, kde to odpovídá Tvým představám, nebo si otevři vlastní hospodu a uvidíš, jak dlouho Ti vydrží „Hostinec pro autisty“.

8. Pokud si člověk v duchu pořád říká, aby něco nezkazil a nepovede se mu ta činnost, jedná se o úmysl?

Vždyť je to jedno, úmysl je relevantní v právu, ne v psychologii, tedy, ne takto. Zbytečný dotaz.

9. Který donucovací prostředek bývá používán obvykle proti pacientovi v psychiatrické nemocnici, pokud odmítá léčbu?

Žádný, DP používá policie, ne zdravotnický personál. Pitomý dotaz!

10. Proč se mi v poslední době zdají tak strašlivé sny?

100× jsem Ti napsal, že to je způsobem života, který vedeš. Všichni ostatní, pokud Ti na to chtěli odpovědět, tak už Ti na to taky odpověděli. Tak proč s tím otravuješ pořád neustále dokolečka dokola!?

11. Proč si mě uživatel Filip zablokoval?

Proč se ptáš někoho jiného, než toho, kdo Tě zablokoval? Jak oni to mohou vědět? Úplně zbytečná otázka.

12. Proč mému bývalému spolužákovi z OA bylo několikrát umožněno vysadit léky, a mně ani jednou?

Protože on je on a Ty jsi Ty, ne? Proč pro někoho byla ta choroba „jenom“ rýma a druhý během pár tejdnů skapal? A třetí se s tím léčil 3/4 roku a dodnes má následky? 100× jsem Ti vysvětloval, že co pacient, to originál. Tak proč se ptáš, pořád dokola, v podstatě na to samé!?

13. Proč bych měl být omezen na způsobilosti k právním úkonům ve finanční oblasti?

Jak to má tady někdo vědět? Tady Tě někdo osobně zná? Ne, známe Tě jenom z těch Tvých „výtvorů“. Tak?

A k čemu Ti ta informace bude? Stejně, jestliže máš být omezen na způsobilosti k právním úkonům, budeš, a vůbec nic s tím nenaděláš. Až tak jednoduché to je, taky jsem Ti to napsal, snad, 100×, a stejně Ti není kach s tím kušnit pořád dokola!

14. Měla lékárnice pravdu v tom, že léky na hlavu užívat musím?

A jak my to máme vědět? My jsme, tady, někdo četli Tvůj psychiatrický decursus morbi?

15. Kolik lží člověk musí říct, aby byl považován za lháře?

Copak nikdy nepochopíš, že materii pojmu „hodný“, „zlý“, „dobrý“, „špatný“, „lhář“, „pravdivý“, si určuje každý jedinec subjektivně? Že na to není nějaká objektivní definice? 100× jsem Ti to vysvětloval, jak do dubu.

To je 20 dotazů za 2 dny. Otravných, vlezlých, pitomých.

Kdo jiný tady položí 29(!) dotazů za 2 dny!? Kdo jiný tady položí za dva dny 20 dotazů, které jsou vysloveně otravné, vlezlé, pitomé, nepříjemné?

Zajímá Tě vůbec, jestli Tě někde chtějí? Jestli jsi tam vítán? Jestli jsi k užitku? Vždyť Ty se jenom vezeš, zneužíváš tady ty stránky, vyssáváš lidi, jak striga.

Kdybys klepl na tlačítko „odhlášení“, a už jsi se tady nikdy nepřihlásil, bude to to nejlepší, co můžeš pro tyto stránky a zdejší komunitu udělat.

zjentek

jiný názor

Pokud budu vycházet z informací o tobě, které vím? Pak HODNĚ (;

paul1

jiný názor

Může bejt.

jirka F

moc tě nemusím

Nevyhledávám tě moc.

Rocker

zatím jsi v pohodě

Lgee

mám k tobě neutrální vztah - nejsi dobrý, ani zlý

Porkman

zatím jsi v pohodě

elkon

jiný názor

Jsi otravný, vlezlý, nesnesitelný. Při tvém chování se divím, že ti ještě nikdo nerozbil „ciferník“. Pokud by mě dal někdo najevo to, co zdůrazňujeme tobě, někam bych zalezl a nikoho bych neotravoval. Takového magora jsem ještě nepotkal. Naštěstí.

Drap

jiný názor

Bez komentáře

Rokio

Filip: Moc se omlouvám. Uvědomuji si to. Moje nutkání je ale příliš silné. Jsem tímto webem posedlý.

Filip84

Rokio: Ale to je Tvůj problém, chápeš to? Ne tohoto webu, ne mně, ne Disraeliho, ne Cappuccino, ne Elkona, nebo kohokoli jiného. Chápeš to!?

Kde se v Tobě bere ta drzost, že, nečekán – nezván, začneš těmi svými problémy i „problémy“ spamovat své okolí!? Psychiatr je za to placený. Psycholog je za to placený, je to jejich práce, ale tady není ani skupinová therapie, ani poradna pro osoby se závislou poruchou osobnosti, nebo něco podobného.

Posedlý? Tak vezmi počítač, placaté přístroje, a co já vím, co ještě doma máš a odnes to do containeru na elektro odpad. Krajní řešení, ale taky řešení. To už jsem řešil ne jedenkrát: „ale já jsem na té televisi závislá!“ – „No, tak támhle za rohem je container na elektro odpad, tak, tam jí bude dobře!“

cappuccino

Rokio, uvedomujes si, ze se diky tve posedlosti muze stat, ze si te zablokuje vic lid, ze ti lide prestanou odpovidat anebo se dokonce kvuli tobe z tohohle webu odhlasi?
Ty potrebujes hodne pozornosti, ale tu tady neziskas. Naopak!!

Rokio

cappuccino: Uvědomuji. Nepomohlo by, kdybych slíbil, že nebudu aktivní na tomto webu do konce listopadu, nebo alespoň do konce měsíce položím maximálně 3 otázky denně, přičemž maximálně jedna může být osobní?

Filip84

Ne, nepomohlo.

Pomohlo by, kdybys vytiskl své dotazy o vraždách (psychiatra, a pak té učitelky a souseda a spol.), zavolal psychiatrovi, dostavil se k němu s těmi výtisky, on Ti napsal poukaz do psychiatrické nemocnice, a Tys tam nastoupil. A v psychiatrické nemocnici Tě na odpovedi.cz nepustí, až tak jednoduché to je, takže by se tím vyřešil i tento „problém“.

Poněvadž u Tebe není otázka, jestli někoho zabiješ, v žádném případě, u Tebe je otázka, kdy. Zatím jsi mladý, jedno s druhým, ale co bude za rok, za deset let, za dvacet let?

Zatím bys, třeba, nemusel ani být na uzavřeném oddělení. Nebo, co já vím, bys nemusel být na žádném oddělení psychiatrické nemocnice, možná by stačila i ambulantní léčba, nebo hospitalisace na nějaký ten měsíc, a pak ambulantní léčba, co já vím, nejsem psychiatr.

Ale až se něco stane, pak skončíš minimálně na uzavřeném oddělení, spíš ale v zabezpečovací detenci, a jestli vůbec, tak se z toho oddělení podíváš ven až za hodně, hodně dlouhou dobu! A neštěstí k tomu.

To jsi vážně až takové hovado? To Ti opravdu na nikom jiném nezáleží, než na sobě? Copak to, pořád, nechápeš?

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.