Anonym2121

Jak mám zahnat nudu???

Kamarády mám ale nikdo nemá čas, v televizi nic není rodiče čas nemají a já nevím co mám dělat.

Nejlepší odpověď
anonym

Za takovou otázku jsem schopná fackovat! Seber kbelík se smetím a běž ho vysypat. Zalej kytky, utři prach, vyluxuj. Zajdi nakoupit. Prostě se snaž být rodině něco platný (á) a neflákej se a nestěžuj si, že nemáš co dělat.
Pokud se neumíš zabavit sám (sama), tak nečekej, že ti tu někdo bude dělat kašpárka a bude ti radit, jak proflákat další den.

Další odpovědi
www

Přece tě baví více, než jen kamarádi, věnuj se proto koníčkům.
Nebo se běž někam podívat, vykoupat, fotit, taky je net se spoustou možností od filmů, až po chat 😉

zjentek

vždyť sedíš na netu, to je největší požírač času, tudíž nudy a života, jaký kdy byl vůbec vynalezen ,)

bolak

Já když je nuda, tak jdu spát a nebo kadit, ale hlavně prosimtě nedělej žádný nebezpečný voloviny jako lezení po hromosvodu, pěstování větších jahod než maj sousedi a tak podobně.

arygnoc

a ja by som potreboval, aby mal deň aspoň 60 hodín.

je mi ťa ľúto, tomu sa hovorí nevyužitý život.

choď do knižnice, požičaj si nejakú knihu a čítaj. Na TV sa vykašli, to je fakt nuda.
nauč sa robiť nejaké užitočné stránky (nj, ale o čom, keď ťa nič nebaví – napr. o nude).
Proste urob niečo pre seba, máš na to čas.
A keď nie pre seba, skús pre druhých. Ono sa niečo nájde.

Len či si nemýliš nudu a lenivosť.

quentos

zahnat? nejlépe koštětem.

rigormortis

No vidíš…všichni tady na tebe křičí a přitom všichni akorát sedíme u netu a píšeme rádoby nějaké rady…prostě si založ profil na odpovedi.cz (což už očividně máš) a lůšněj tady, dávej nějaké rady, snaž se vymyslet nějakou tu otázku.
Já když se nudím…hledám novou muziku, hraju nějaké hry a čtu si novinky co se staly kde, nebo jdu jen na Lamera (lamer.cz) a čůrám krev ze smíchu, potom někdy začnu hledat hejtry na netu a hejtuju je…a někdy si vyberu náhodnou osobu na internetu a snažím se vyhledat její bydliště, školu, rodinu, život, majetek atd. (někdy je to jednodušší než to vypadá-zvlášť s katastrem nemovitostí na internetu)…a sem tam si najdu jinou nudozbraň…

marci1

V dnešní době a nudit se ? http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zah­nat%20nudu