briketka10

Jak mám naložit s tímto zjištěním ?? Děkuji Vám za odpovědi.

MADMAN a madmansimon jsou
zřejmě jedna a ta samá osoba
soudím dle těchto otázek :

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/stromovy-sklipkan-3d-pozadi-teraria-2
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-ma-mobil-doogee-dagger-volne-operacni-pameti#discussion

Nejlepší odpověď
setapouch

Proti pravidlům je jen zakládání dalších nicků pouze za účelem získávání bodů. Takže pokud sám sebe neboduje, podle mne to v rozporu s pravidly není.
Doplňuji:
„Podvádění
…Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno…“

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

Další odpovědi
Agneta

Ale to už se tu nedávno probíralo…snad ti dá někdo na to odkaz, je to teprve pár dní:D

quentos

nahlásit správci…

jpau

Napíšu to slušně:
„Nechce se mi věřit, že dospělý člověk se zabývá takovou ptákovinou.“

Nalož s tím jak chceš, třeba se s tím očisti po vykonání potřeby, větší hodnotu to Tvoje zjištění nemá 🙂

KK1

Tvoje starosti bych chtěl mít.

jirkajirka

Já u tebe zjistil toto: Uživatelovy otázky a odpovědi jsou privátní.Proč kritizuješ když se sama schováváš?

briketka10

jpau

jsou lidé a lidé, někteří se zde chovají podle
pravidel a jiní nikoli a tento člověk se tak
nechová jednu otázku jsem již nahlásila a,
jestli máš něco proti nemusíš odpovídat :))

jpau

To samozřejmě není pravda, je to takový ten „ocko“ argument.

V praxi je to tak, že pravidla je to, na čem se tady sluníčka dohodnou. Jeden příklad za všechny:
V „kodexu“ se píše, že máš odpovídat na položenou otázku. Což jsem udělal, třeba nesmyslně (avšak podle mého nejlepšího vědomí a svědomí), nicméně z pohledu „kodexu“ je to naprosto korektní – odpověděl jsem na otázku, neprojevoval jsem se vulgrně, rasisticky atp. Ve srovnání např. s quentosem, který suše oznámil že to „nahlásil správci…“, čili neodpověděl na otázku, tzn. že na základě „kodexu“ by měla být jeho odpověď smazána a přesunuta do diskuze, kam také patří.

briketka10

hele jpau

tys též nějaký překabátník že znáš „ocko“
argumenty já je nikdy nepoužívala, ale
dvou profily mi vždy vadily to ano..
a v kodexu je psáno, že Zakládání
více uživatelských profilů je zakázáno..

jirkajirka

Já ,,ocko" také znám a překabátník tu nejsem. Je to majitelka chovné psí stanice v blizkosti Dačic.Zrušila svůj nick a vzdala se palcu. Nějaký čas tu byla pod jiným nickem a teď tu nejni vůbec. Je v jiné poradně i s jinými od tud.

briketka10

jirkojirko

"ocko"tu jsme znali všichni a
byla kartářka, radila i ohledně
daní..bydlela někde v Trutnově, nebo
Turnově, pak se stěhovala do Prahy..

tou chovatelkou zde byla
„bohemica“ stala se z ní „ontola“ a nyní
je na jiné poradně opět „bohemicou“ a
ta tu neměla na kodex žádné argumenty
a odpovídala na otázky co se týkaly jen
ohledně zvířátek..

setapouch

Teď jsem to poslal jako doplnění, tak to neber jako nějakou kritiku, zdůrazňování či co :)

V kodexu je: Zakládání více uživatelských profilů … POUZE za účelem získání bodů…není povoleno.

Takže kodex nevylučuje zakládání víc profilů, pokud z toho bodově neprofituješ.

jpau

Sry blbě jsem si to přečetl, tímto se uctivě omlouvám qentosovi, pojďme to demonstrovat na odpovědích typu „Tady domácí úkoly neděláme“.

😁

briketka10

hmm, tak to jsem měla asi tu
chřipajznu a tudíž neležela u
compu, ale naložená v peřinách
díky :))

Agneta

nó…popisovaly se tam ty možnosti těch „všudepřihlášených“- na FB, Googlu plus atd. , a mám ten dojem, že oni můžou mít tím pádem snad i 3 nicky…:D

gagaga

jenom 3 !?
:p
to takovejch 30 …to uz je jina kava !

  • iv- 1 – 30 :)