MADMAN

Stromový sklípkan-3D pozadí terária?

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli stromový sklípkan Psalmopoeus irminia potřebuje v teráriu drsné (3D-realistické) pozadí (např. kameny, kůra…) Předem děkuji
Doplňuji:
Moc děkuji. Ano vím že potřebuje oporu a i nějakou rostlinu, ale chtěl sem vědět jestli to pozadí má být. Mám Brychypelmu smithi u které v teráriu pozadí mám a divím se že to docela využívá-poměrně dost po ňem leze. A ještě jednu otázečku mám, potřebuje mít Irminia žárovku pro teplo? Ještě jednou moc děkuji :)

Odpovědi
gecco

Pozadí je pavoukovi u pozadí…
😉
Psalmopoeus irminia potřebuje dostatečnou vrsvu substrátu a nějakou ´oporu´ (kůru, větev, kámen…).
Rozhodně mu nestačí jen substrát a nebo jen větev.