Adelajzna

Jak mám dokázat klukovi že mám o něj zájem ??

Líbí se mi jeden kluk ze třídy ale nevím jak mu dát najevo že bych o něj měla zájem ;)
Nechci ani moc pospíchat ale zas nechci abych mu to dávala najevo půl roku :))

Odpovědi
lizatko11

Někam ho pozvi

Doplňuji:
Zkus sebrat všechnu odvahu co máš a použij ji v tom nejvhodnějším okamžku, přeji hodně štěstí 🙂

uccello

Někam ho pozvi

Doplňuji:
…ale ne na pivo :) Někam jen tak ven se projít hezky na večer při západu slunce. A jestli není vůl, tak mu to dojde.

Retko

Někam ho pozvi

Zaflirtuj s nim a dal uz to bude na nem… (pokud ho nechces primo zvat)..
Me se jednou holka ve tride ptala zda se mi libi jeji vystrih, kdyz ten den prisla v pekne, jak to rict, odvaznym :)
GL

Poklička

Někam ho pozvi

klarkao

Někam ho pozvi

Doplňuji:
Anebo to zkus nejprve nenápadně, třeba kamarádka sbalila kluka tak, že mu jako ´´omylem´´ poslala svoje číslo a on se jí sám ozval :)

Jsemtady

Někam ho pozvi

Asi by to mel dokazovat on pokud ma zajem. Ty muzes max se hezky oblect a trebas si k nemu sednout na lavici a zaprest rozhovor. Pripadne letmej dotyk treba pri smichu. Melo by mu dojist ze se k nemu mas a sam by se mel zacit snazit. Mno pokud nic, tak zkusit nejakej film v kine v pozdejsi hodinu .. zacit o filmu mluvit a ze nemas s kym jit .. pokud on nic tak .. hele sel bys at nejdu sama? Mno pak na prochazce by to melo bejt snazsi .. hm nekomu by k odvaze mohlo postacit abys s nim byla sem tam bez ostatnich. Pokud ale zajem nema tak mas smulu a nepodbizej se…