ellamakrela

Jak se mám zbavit smíchu při telefonování?

Dobrý den, vždy když telefonu ji a cizími lidmi(s rodinou mi to nevadí), tak se musím hrozně smát, jednou jsem volala majiteli hotelu kvůli nějakého problému na pokoji tak mě chytl hrozný smích, že jsem nemohla říct ani ,,Dobrý den'' a hned jsem to musela ten hovor vypnpout. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
marci1

No, není to opravdu jednoduché, když se člověku chce smát a má mluvit vážně. ☹ Jestli jsi ve věku -náct, tak to přejde, neboj. Musíš trénovat. Ono je trochu zvláštní, když se člověk směje jen tak bez důvodu. U většiny mladých lidí je to však „normální.“ Představ si, že bys měla volat do pohřební firmy a zajišťovat pohřeb. Trénovat, trénovat. 🙂

Další odpovědi
anonym

A není to spíš jako trémou? Já znám jednoho a ten zas do telefonu hrozně řve, těžko mu vysvětlit, že není potřeba tak řvát, že ho slyším dobře 🙂

Drap

Netelefonovat.

gecco

Navštiv psychologa a zeptej se jej, jak se naučit sebekontrole…
😉
Bude se ti to hodit i bez telefonu…

lexx

představit si ten účet za telefon a smích rázem přejde

anonym

Dej si makrelu a mluv s plnou pusou.