Rosie5

Jak mu mám dokázat, že mi na něm záleží?

Myslí si, že mi na něm nezáleží…jak mu to mám dokázat? Co mu mám napsat??

Nejlepší odpověď
iceT

Chlap,kterej tě nutí dokazovat mu lásku není určitě ten pravý.

Další odpovědi
gecco

Nejsem si jist, zda jsi ´tu´ správně… Nehledáš chat ´-náctek´??

  • Proč mě ignoruje???
  • Jak mu mám dokázat, že mi na něm záleží?

Nebo to není ten samej???
😉

____
Nejsi schopna „mu“ něco takového dokázat – leda trvale projevovaným zájmem…
😉

anonym

Pokud si to myslí,nech ho při tom,pokud si to myslíš ty,dej mu to najevo.

anonym

Přestaň komunikovat – jedno duché.

Kelt

A záleží mu na tobě? Abys nevynakládala zbytečnou činnost. Můžeš mu napsat cokoliv, volat mu, jít za ním, být stále s ním, jezdi s ním v autobuse, metrem, pokud nemá auto. Já neznám nikoho z vás.