Adolf Knedlí

Jak mám říct mámě že mám kluka?

Našla jsem si kluka a bojím se to říct mámě. Myslím že bude reagovat divně. Myslím že se jí nebude líbit jelikož bydlí daleko.

Odpovědi
Janovicak

Nejsem sice žena a podle stylu tvojí otázky soudím že ti je max. 15 ale pokusím se poradit. Myslím si, že pokud je tvoje matka chytrá, což většina žen je, a s tím klukem jste už byli někde v kině nebo obecně venku, tak o tom bude vědět. Ženy a obzvláště matky mají prostě něco jako 6 smysl. Pokud by o tom náhodou nevěděla, pak by sis měla položit otázku jestli ji to vůbec musíš říkat? Je to přece tvoje soukromí ne? Samozřejmě doufám že jsi ho alespoň potkala v realitě a znáte se i mimo virtuální svět, pokud je to totiž nějaká známost přes internet a ty ho neznáš, dával bych si veliký pozor a pokud by jsi měla jakékoliv podezření, okamžitě bych o tom řekl rodičům. A poslední věc, pokud se jedná o něco jako „táborovou lásku“ a s tím klukem se nejspíš už neuvidíš a max. jste si slíbili že si budete psát nebo volat atd… pak bych na něj zapomněl, takový vztah prostě nemá budoucnost a i on na tebe pravděpodobně rychle zapomene nebo tě začne po nějaké době ignorovat.

Edison

„Mám kluka“?

elkon

A proč bys to říkala, na to je vždy dost času, takových ještě bude…