Zuzana58

Líbí se mi kluk ze školy, jak mu to mám říct?

Dobrý večer, je mi 12 let a chodím do 7 třidy. Před rokem a půl jsem přestoupila do školy kde se mi strašně líbí jeden kluk z mojí třídy. Jelikož oba máme smysl pro humor a já jsem spíše statečný a „drsný“ typ holky, tak mě považuje jako normal kámoše; povídáme si, chodíme spolu na oběd a ven atd…Jeho nejlepší kamarád v humoru říká, že se tomu klukovi líbím a že se k sobě hodíme. No a časem jsem se prostě do něj zabouchla a nemůžu dát oči od něj pryč. Nevíte jak by jsem mu to měla říct nebo napsat, či se na to úplně vykašlat? Popřípadě napište vaše zkušenosti

Nejlepší odpověď
zjentek

A otazník má být v který části toho životopisu?

No tak fajn! Teď jsi tam sice doplnila otazník, takže „někteří“ odpovídající teď vypadám jak idiot, ale stále není jasné, do koho že ses to vlastně zabouchla. Do jednoho kluka? Anebo jeho nejlepšího kámoše? Otázka byla před editací jasná, ovšem teď nevíme a je třeba ujasnit, od koho vlastně nemůžeš dát oči pryč! ;)

Další odpovědi
ivzez

Na spolužáka bys měla zapomenout.
Dovedeš si představit, jak se v té třídě a škole budeš cítit, až to skončí?
(A věř mi, že to skončí.)

Mc Merkurion

… no a co mu takto napsat nebo mu to říct, či vo co jde ??? … zpovědnice je na jinejch stránkách …

… tak mu prostě pošli psaníčko, buď pozvání přijme, nebo ne, kdo nic nezkusí, nic nezíská … nechtěj vidět moji sbírku kopaček, ale ty pokusy byli nádherný … ale jednej rychle, my jsme na takový věci trochu nechápavý, teda spíše nevnímavý, takže si ničeho nemusel všimnout a jen tak mu to nemusí dojít …

Edison

Gratuluji…