Mišat

Zajímavé témata k rozhovoru s mým klukem?

Ahojky ;) Poraďte mi nějaké zajímavé témata o čem bych se mohla bavit s klukem (18)…témata typu..škola,fil­my,koníčky,ro­dina atd..už máme bohužel probrané a celkem často se nemáme o čem bavit jen na sebe koukáme a nic :( Děkujůů všem mooc za rady :))
Doplňuji:
Myslím tím něco intimnějšího ;) Ale zas aby to nebylo až moc..spolu jsme cca měsíc :))

Nejlepší odpověď
marci1

Často se nemáte o čem bavit ? Tak to asi není moc dobře. Zkuste spolu hrát třeba „slovní fotbal“. 🙂

Další odpovědi
anonym

Běžte do přírody, do muzea, do kina…
Uvidíte něco nového a tím pádem se temata k hovoru ´jen pohrnou´.
Na druhou stranu – pokud na sebe jen tak koukáte a baví vás to, tak to taky není špatný…
😉

setapouch

Bavte se o společném zájmu, pak hovor půjde sám.
A když chceš radu, měla bys uvést minimálně v jaké rovině ten hovor chceš držet – jiná rada bude u společnosti z donucení (např. dvojice na školní praxi) a jiná pokud chcete něco intimního.

ReHu

Když se nemáte o čem bavit, co máte společného?
To, že si máte vždycky co říct znamená, že si rozumíte.
Nebo to se kolem vás nic neděje?

ivzez

Ty nevíš, co tě zajímá? A co zajímá tvého kluka?
A proč si myslíš, že vás oba bude zajímat to, co zajímá nás?

Zajímavými tématy k rozohovoru
je všechno, co zajímá vás dva. Oba!