borushovicza

Ztratila jsem kamaráda, na kterém mi záleží?

Ahojky, potřebuju poradit. Kdysi o mě měl zájem jeden kluk, jednou se to i tak zvrtlo že jsme se spolu nakonec vyspali ale zůstali jsme kamarádi. Občas si normálně napíšeme, zajdeme ven atd… Problém je, že když jsme spolu sami je samý ťuťu, .....prostě nechová se ke mně vyloženě jako by kamarád měl. Ale on si našel nedávno holku a i přesto jsme stále v kontaktu, začal se chovat divně. Jakoby na mě stále nějak útočí když se třeba potkáme, píše zprávy typu že si ale našel dobrou holku, se kterou si konečně rozumí a bla bla bla. Já na tohle nereaguju a ani nevím, co bych mu na to měla asi tak říct žejo. Prostě je mi nepříjemný, jak se teď chová, vždy jsme spolu vycházeli a chovali se k sobě pěkně. Teď když se někde potkáme se společnýma kámošema někde na akci nebo v hospodě, tak na mě furt má nějaký narážky a před tou holkou taky. Kecy typu podívej jak na tebe tady všichni chlapi čuměj, opravdu nechápu co tím sleduje. Prostě mě to od něj mrzí a nechci se zbytečně hádat a bejt na něj pak hnusná. Nehledě na to, že pak se jakoby nic nestalo a zase mi napíše třeba pěknou zprávu. Co mám dělat, dá se to ještě nějak zachránit, mám se na něj vykašlat a nebo prostě jen ignorovat?Je mi to líto

Nejlepší odpověď
Damiana

Chová se jenom jako blbec. Navíc blbec, se kterým ses vyspala. Neví sám co chce a ty sama sebe jenom shazuješ, když ho necháš, aby se k tobě choval jak chce on sám. Našel si holku, před kterou z tebe dělá hlupačku – hlášky o chlapech, kteří na tebe zírají se sice mohou jevit jako žárlení, ale spíš to vypadá tak, že on chce mít trochu harém. Zeptej se ho jednou přede všemi o co mu jde a proč ti to vůbec říká, když tady má svojí holku – a uvidíš, jak se na to bude tvářit. Tohle je hodně zbabělé chování, nechápu za co bys ho mohla mít vůbec ráda. Měj trochu víc hrdosti, važ si sama sebe, protože za chvíli by to mohlo dopadnout tak, že si chlapec k tobě bude od svých slečen „odskakovat“ na sex, bude tě omezovat, poroučet ti a ty budeš nakonec ta, která bude sama a nešťastná.

Další odpovědi
mirlin

Z toho , jak si to napsala vyplývá že tě má rád a žárlí na tebe a ta jeho holka je pouze zastírací manévr,prostě ji rád nemá maximálně do postele / to se u nás chlapů bohužel velmi často stává / , i tak se dá dokazovat láska.

GTA Andreas

Tak mu na té akci odpověz: já jsem ti dobrá jen do postele.

Bičiště

Je to typické chování nevyzrálého mladého kluka. Ty to vidíš, že to není normální, on ne. Někomu vstoupit do života je i odpovědnosti. Jestli se to změní ví bůh, může mu to zůstat po celý život. Na změnu bych nečekal, nemusí se vůbec přijít.
Doplňuji:
škrtám „se“ v závěru odpovědi

terry

Já bych se dál snažila chovat se co nejvíc jako dřív – normálně a počkat, až ho to přejde.