Avatar uživatele
led

Jak jste zvládli včerejší Mezinárodní den bez počítačů – Shutdown day?

Včera, v úterý 24. března byl Mezinárodní den bez počítačů – Shutdown day
Bez počítače, bez mobilu?
Najde se zde někdo, kdo opravdu včera vydržel bez těchto „hraček“? Přirozeně, pokud dané IT jsou součástí výkonu práce, tak tu musíme udělat výjimku a pracovat s nimi.
Nebo jste si alespoň vzpomněli na staré mechanické psací stroje, klasickou pevnou linku, telegram, dokonce na dopisy psané rukou na papír?
https://touchit­.sk/zajtra-je-medzinarodny-den-bez-pocitacov-pridate-sa/4627

dodatočná poznámka:
(k odpovedi Jugar1) – „pokud dané IT jsou součástí výkonu práce“, to si naivne myslíte, že preto by si niekto zobral dovolenku na daný deň, alebo napríklad mzdárka by vytiahla staré guličkové počítadlo a tak vám počítala výplatu?

Upravil/a: led

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, Drap, gagaga, pl4toon, gecco před 2589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… asi tě zklamu, ale nevim o tom, že by byl nějakej den bez počítačů uznán jako mezinárodní den (že se pár jedinců na něčem dohodne, je mi šumák) … ale vím, že byl „Světový den boje proti tuberkulóze“ a „Mezinárodní den za právo na pravdu o hrubém porušování lidských práv a na důstojnost obětí“ >>> což si myslím, že jsou daleko důležitější věci v životě než počítač (>>> a tím jsem ti zárověň odpověděl, zda bych vydržel den bez počítače >>> jo, klidně, a několikrát i dýl …)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Netušil jsem o tom dni, takže děkuji za info. Místo jednoho dne takto bych celosvětově vypnul na měsíc internet každý rok. Však ono by se to nezbláznilo, že? :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Jak už jsem odpovídal nedávno na nějaký jiný ´mezinárodní den´ – dobře zvládám takové ´svátky´ nevnímat…
😉
Takže – ano, zvládl, děkuji za optání – nevšiml jsem si a vesele počítačoval, jakoby se nechumelilo…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Stejně tak byl včera den objevení bacilu tuberkulozy. Já jsem ten den z části strávil u počítače.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nevěděla jsem o tomto velevýznamném dni.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

„jsou daleko důležitější věci v životě než počítač“(Mc Merkurion), preto je táto otázka v kategorii zábava.
Máte pravdu, nielen Mc Merkurion, ale všetci, ktorí takýto deň a jemu podobné, beriete „športovo“.
Aj o tomto dni som sa dozvedala práve vďaka počítaču.

před 2589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Teraz neviem, či moje palčekové uznanie vašej odpovedi platí pôvodnej odpovedi:
„Jugar1
Jako ty… nevydržel.
Položíš otázku a sama si protiřečíš.“
alebo tomu humornému dodatku po opalčekovaní:
„Pro Led:Jsem tu v pozadí od doby,kdy mě tady blokli,ale připadá mi tahle otázka hloupá,něco jako když tu položí další nesmysl Bolak o jeho ostatcích.“
Je mi vás naozaj ľúto!

před 2589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Jugar1, nevidím protirečenie v mojej otázke. Otázku som vložila až 25.3., nie 24.3.
Nikde v texte som nepísala o sebe.

před 2589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Je mi vás ľúto…

před 2589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek