Rokio

Jak jste si odpočinuli a co budete dnes dělat?

Vyspal jsem se dobře a dnes budu na tabletu, budu se starat o zvířata, půjdu na procházku, chtěl bych vysát obývák a ložnici a budu si dopisovat s dobrými známými přes Messenger.

Jestli ale nebude zbytí a přemluví mě rodina, pojedu s ní do Brna nakupovat a do Vida centra, ale do hlavního města Jihomoravského kraje cestovat nechci, protože jsem raději doma a ve městě, kde žiji, lze toho dělat hodně.

Nejlepší odpověď
anonym

Odpočinek dneska potřebuju. :)

Další odpovědi
jirka F

Vyspal jsem se do růžova.Dnes budu pomáhat nejspíše s přípravou oběda a odpoledne budu roznášet letáky po obci.

quentos

E? Odpočinuli? Já se včera vrátil ze 400 km vzdáleného města z přátelského scrabblového turnaje, takže jsem moc neodpočíval.
To se ještě uvidí, co budu dělat. Rád bych zase přeložil kus rozpřekládané knihy, napsal další kus jiného rozepsaného textu a šel na procházku. Uvidíme…

Kelt

Už od rána jsem byl s manželkou nakoupit a pak mne čeká noční směna.

Mc Merkurion

… vrátil jsem se ze zlatejch písků a začínám balit na maltu, takže v jednom letu, akorát ten hic bych nejraděj poslal do Pičína nebo do Řiťky …

Malvína

Bazééén 🙂 na ten se už moc těším.

Hufnágl

quentos
A zbude ti čas na zdejší opravy? Moooc mi to (ne)chybí.

quentos

Neboj, ty jsem dělal i cestou.