Avatar uživatele
bolak

Jak jste na tom s okamžitou pamětí?

http://flashf­abrica.com/f_le­arning/brain/bra­in.html

Dáte START, objeví se na velmi krátkou dobu čísla a zase zmizí.
Pak se místo nich objeví prázdné kroužky a vy musíte klikat na kroužky, seřadit po paměti čísla od nejnižšího po nejvyšší.
Je to jen na deset kol a na konci vám to vyhodnotí jak starý máte mozek. Čím menší „mozkový věk“ tím lepé pro vás.
Doplňuji:
tuCZek: no ona ta pravidla jsou napsaná v japonštině :) takže úplně přesně ti to říct nemůžu

hlavně asi záleží na tvým skutečným věku, pokud by ti bylo třicet, tak je to takový zlatý střed, pokud bys byl sedmdesátník, tak už by to byl hodně nadprůměr

mně osobně napoprvý vyšlo taky těsně pod 30, takže se můžem vzájemně poplácat po ramenou, tenhle výsledek totiž jasně dokazuje že marihuana ani alkohol nemají na lidskou paměť žádné negativní ty…no tento…no však vy víte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, kapka, tuCZek, anonym, Georgo2010, MA-SU-KA před 4537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

33
..tak to sem ještě můžu dát… :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tuCZek

je 29 hodně?
Doplňuji:
… na poprvé.

… tenhle výsledek totiž jasně dokazuje že marihuana ani alkohol nemají na lidskou paměť žádné negativní ty…no tento…no však vy víte

přesné :o)))

Upravil/a: tuCZek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Asi vás sklamem.
Je to vlastne cvičenie pamäti.
keď otvoríte odkaz na ľavej strane hore si kliknite na english a stránka sa zjaví v angličtine. Návod je v dolnej „neviditeľnej časti " posuňte si ju hore a prečítajte.
Ako hrať (google preklad z jap)
"Jedná sa o tréning mozgu hru, ktorá vám umožní posilniť vašu okamžitú pamäť a zrak.
Kliknite na tlačidlo [START]. Po odpočítavaní (počítajte 3,2,1), uvidíte niekoľko čísel.
Zapamätajte si pozíciu na obrazovke rýchlo. Čísla zmiznú za 0,7 sekundy.
Potom, kruhy javí ako nižšie.
Kliknite na kruhoch od tých najmenších až po najväčšie číslo číslo.
V tejto otázke, kliknite na tlačidlo 3 → 8 → 9.
Po 10 otázok, program svojmu mozgu veku na obrazovke.
cieľom je mozog veku 20 rokov.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

no, to ještě jde,napoprvé „38“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ja to radsi ani nezkousim. Zacaly by mi tam hned cervene blikat 3 vykricniky ! Nebo otazniky. !??
🙂
A vy to s tou travou neprehanejte ! 🙂

  • iv-

před 4537 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

  • iv- nemáte sa čoho báť. To si berte ako zábavné cvičenie. Predstavte si najstaršiu ženu sveta s pamäťou 20-ročného ucha. Veď to je večný sen politikov, boja sa našej slonej pamäte. Skúste sa takto na to pozerať a sklamte ich… :)

před 4537 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nemuzu, led . Nema to cenu. Pred lety jsem si koupila krizovky. Po prvni strance jsem to vzdala. Koupila jsem si tedy krizovky pro skolaky a musela jsem vzdat i ty. ! ☹ Zbyly mi tedy omalovanky a i ty pretahuji. 🙂

  • iv-

před 4537 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Věčně vtipná! :D
Tak to s Vámi nebude tak zlé.

před 4509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

večne mladá :)

před 4536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ano .. vecne mlada … skoro 100 leta. 🙂 To telo uz mi vrze jako auto, ktere je pripravene na vrakoviste. ☹ -iv-

před 4536 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:)

před 4537 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek