Jak jsou vybíráni námořníci na loď, ponorku, aby se spolu snesli? Vojenské pravidla asi nemyslí na psychiku vojáků

Nejlepší odpověď
Drap

Musí se snést, mají to dáno rozkazem /u armád / Ostatní lodě se obsazují uplně stejně jako každé jiné zaměstnání.

Další odpovědi
hanulka11

na to se nemyslí nikde – lidé prostě se musí snažit spolu vyjít

a proto asi rčení když jsme s někým dlouho tak máme „ponorku“

venkovan

kdo zlobí, buď se přizpůsobí kolektivu a nebo má smůlu v různých barvách a podobenství..