Jak jíst správně sýrová jídla?

Právě jsem si dal do polévky kus sýra, ale boha jeho ne a ne to pořádně nabrat, celý je to rozteklý, lepí se to na lžíci, vytahuju tu jak telefonní dráty z tý polívky. Visí mi to z huby. Jak to správně jíst?

Nejlepší odpověď
anonym

Tvůj přístup je správný.

Další odpovědi
briketka10

musíš jíst víc horké, aby se sýr tak netáh..

dudu

Neplácat dohromady bramboračku a francouzsko-švýcarské fondue! Např. slůvka pojem a průjem jsou významově též rozdílná.

elektrikář

Jen maličkost musíš otevřít pusu. nebo když nechceš sýr rozpuštěný jez studenou polévku.

venkovan

otoč se na záda – zapadne

Conchus

Sýr do polévky se nastrouhá a pak se jím hladina polévky posype. Chce to milý vševěde trochu kultury do stravování.
Doplňuji:
Zkus si najít na Netu nějakou knížku o stolování.