Jak je to s cestovní kanceláří se stornem zájezdu?

Ve smlouvě jsou dva lidi a kdyby jeden člověk nejel k moři (není na něj smlouva) a má se odjet 20. července a objednávka byla 20.3.2018, tak je nějaký storno poplatek ke dni 16.4.2018? Kdyby se to do toho to dne neuhradilo? Je totiž zaplacena jen půlka zájezdu, půlka se má ještě doplácet. Jen netuším, zda druhá osoba pojede (16.4. bude výplata, ale zájezd z druhé strany není 100%).

Ve smlouvě je, že 65 dní před odjezdem je storno poplatek 0,1%, což si myslím, že je ještě čas. Otázka zní, je k 16.4.2018 nebo k 20.4.2018 nějaký storno poplatek nebo se to ještě nestahuje k tomu to dni?

Odpovědi
Drap

Podle smlouvy. Každá cestovní kancelář může mít jiné podmínky. Nejlépe se informovat přímo v dané cestovní kanceláři