MonkeyKing

Máte zkušenosti s letenkami z Pelikan.cz ?

Odpovědi
anonym

http://www.or­bion.cz/disku­se/pelikan-cz-188284/

Banan1

Pelikan.cz má v současné době finanční problémy. Svým partnerům dluží již několik měsíců neproplacené faktury !!!

Doporučuji využít rezervační systém letušky na http://cestuj­levne.com/leten­ky – mají zde snížený rezervační poplatek oproti ostatním serverů. Jinak je vše zajišťováno přes Letuška.cz ;) odzkoušeno!

Zdroj: http://cestuj­levne.com/leten­ky

FiS

Pelikán jsou podvodníci. Inzerují, že mají slevy na letenky, ale když jim napíšeš, aby poslali, co mají ve slevě, tak zjistíš, že nemají nic jiného, než ostatní. Prostě darebáci. Já sleduji portál www.svet-letenek.cz, kteří se specializují na levné letenky online. Mají dost dobré ceny.

Zdroj: http://www.svet-letenek.cz

aja.malina

ZDRAVIM VSECHNY,
CHTELA BYCH SE PODELIT O SVOJI ZKUSENOST SE SERVEREM PELIKAN.CZ. JSEM Z TOHO TAK OTRAVENA, ZE JSEM SI REKLA, ZE TUTO ZKUSENOST SI NENECHAM PRO SEBE. V LETE JSEM ODCESTOVALA DO USA(KOUPILA JSEM SI LETENKU U PELIKANA) S TIM, ZE JSEM SI PREBOOKOVAVALA ZPATECNI LET NA ZAZSI TERMIN. DOPLACELA JSEM CCA 6 TIS. ZA ZMENU TERMINU (COZ JSEM VEDELA A CHAPU TO). POTOM CO MI JSEM SI VYBRALA DATUM LETU ASI Z PETI MOZNYCH KOLEM DATUMU, KTERY JSEM SI SAMA ZADALA. DATUM MI BYL DVAKRAT ZMENEN S TIM, ZE JE TERMIN ZRUSEN LET. SPOLECNOSTI, COZ MI PRIJDE VELICE NEPROFESIONAALNI(JA VIM, ZE PELIKAN ZA TO KONKRETNE NEMUZE, ALE KDYZ SI BEROU PENIZE Z PRODEJE, STORNO POPLATEK MAJI NAVYSENY O POLATEK PRIMO JIM A ZASTUPUJI JE, TAK BOHUZEL JE TO JEJICH ZODPOVEDNOST). TRETI ZMENE PRISLA TED PO DALSICH DVOU MESICICH MI BYLO OZNAMENO, ZE OPET BYL LET ZRUSEN A PRESUNUT. S TIM JSEM PSALA NA PELIKAN.CZ JAK TO TEDA JE, TAK SE MI OZVALI AZ PO TYDNU, POTOM CO JSEM JIM PSALA DRUHY E-MAIL. NAHLED NA ZMENENY DATUMU MI PRISEL ASI CCA V TOMTO FORMATU: 1204PAVELNOVAK5799 1648 NY C254 (TO JSEM SI VYMYSLELA, ALE TAK NEJAK TO VYPADA). TAKZE SHRNUTO PODTRZENO: JAK MAJI PENIZE ZA LETENKU, TAK UZ JE MOC NEZAJIMATE A SICE SE OMLOUVAJI ALE TO ZE ME LETENKA PRISLA CCA NA 22 TIS A MAM ZA TO TAKOVE JEDNANI?????!!!!!! PELIKAN UZ NIKDY VIC!!!!

pavelbatik

Zatim nejhorsi zkusenost s rezervaci letenek!!! pokud nastanou jakekoliv problemy, jejich podpora je uplne neschopna, akorat vam nauctuji nesmyslne poplatky!
Doporucuji se vyhnout obloukem!!!!! pro rezervaci pouzijte cokoliv jineho!