mosoj

Jak to, že se letka našeho presidenta, který letí na státní návštěvu do Ruska, musela rozšířit o dva dopravní letouny?

Co je příčinou toho, že se letka našeho presidenta, který letí na státní návštěvu do Ruska, musela rozšířit o dva dopravní letouny pro velký zájem podnikatelů? Nelže nám někdo v masmédiích?

Odpovědi
Mc Merkurion

… to jen v médiích nám tvrdí, že se bez ruského trhu obejdeme a vymejšlej sankce na příkaz USA, kteří jsou největší dovozci do Ruska (nějak se konkurence musí vyštípat) …

… mimochodem, myslim si, že ve tvém věku už přeci nebudeš věřit na nestranná média a necenzuru (ty tu nebyla a nebudou nikdy >>> vždycky je někdo vlastní) …

ivzez

Podnikatelé zřejmě nemají důvod se bránit dalším trhům.
[Nerozumím otázce o lhaní masmédií. )–: ]