Avatar uživatele
anonym

Jak je to možné?

Při nominaci odpovědi se mi stalo tohle.Oba měli v té době 5 bodů (palců), u jednoho jsem dal nominaci, ale projevila se u obou osob.
►http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/letici-ptak-ktery-zpiva-je-interpret-nebo-hudebni-nosic?_fid=odj0

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Drap, anonym, vlk samotař před 4333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Česílko, to už neřeším. Já včera mrkla na 1 bod, kdo mi ho přidělil a objevila se dvě jména. Taky nelogické, ale přesto se to stalo. Ještě jsem tu nenašla možnost přidělit půl bodu. No, asi jsem první, kdo půlbodovky dostává.
Taky jsem u starých odpovědí našla, že osoba odpovídající měla přidělené body od sebe samé. Taky docela marast. Takže brát bodování jako něco, co vypovídá seriozně o kvalitě odpovědí nebo oblíbenosti odpovídajícího, to opravdu nelze. Přestaň o tom přemýšlet a garantuji Ti, že si ušetříš spoustu nejasností a zklamání. Já také už 4 měsíce čekám marně na odpovědi na otázky týkající se právě takovýchto dotazů. Zřejmě si mám už konečně odpovědět sama.
Takže se smiř s tím, že jsou prostě věci mezi nebem a zemí (a taky na odpovědích), které pochopit rozumem prostě nejde.
Doplňuji:
K té nominaci je ještě jedno vysvětlení – někdo jiný ve stejné době nominoval další osobu. Byli jste u stejné odpovědi, ale někdo jiný měl za nejlepší jinou odpověď než Ty. Taky jsem včera narazila na odpověď, kde byly u jedná otázky na nejlepší nominované dvě různé odpovědi.

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ocko, mne napadlo, že při stejných bodech to dá oběma. Ty půlbody mne rozesmály.

před 4332 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek