Jak je to možné?

Při nominaci odpovědi se mi stalo tohle.Oba měli v té době 5 bodů (palců), u jednoho jsem dal nominaci, ale projevila se u obou osob.
►http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/letici-ptak-ktery-zpiva-je-interpret-nebo-hudebni-nosic?_fid=odj0

Nejlepší odpověď
anonym

Česílko, to už neřeším. Já včera mrkla na 1 bod, kdo mi ho přidělil a objevila se dvě jména. Taky nelogické, ale přesto se to stalo. Ještě jsem tu nenašla možnost přidělit půl bodu. No, asi jsem první, kdo půlbodovky dostává.
Taky jsem u starých odpovědí našla, že osoba odpovídající měla přidělené body od sebe samé. Taky docela marast. Takže brát bodování jako něco, co vypovídá seriozně o kvalitě odpovědí nebo oblíbenosti odpovídajícího, to opravdu nelze. Přestaň o tom přemýšlet a garantuji Ti, že si ušetříš spoustu nejasností a zklamání. Já také už 4 měsíce čekám marně na odpovědi na otázky týkající se právě takovýchto dotazů. Zřejmě si mám už konečně odpovědět sama.
Takže se smiř s tím, že jsou prostě věci mezi nebem a zemí (a taky na odpovědích), které pochopit rozumem prostě nejde.
Doplňuji:
K té nominaci je ještě jedno vysvětlení – někdo jiný ve stejné době nominoval další osobu. Byli jste u stejné odpovědi, ale někdo jiný měl za nejlepší jinou odpověď než Ty. Taky jsem včera narazila na odpověď, kde byly u jedná otázky na nejlepší nominované dvě různé odpovědi.

anonym

ocko, mne napadlo, že při stejných bodech to dá oběma. Ty půlbody mne rozesmály.