Jak je možné, že v restauracích, hospodách a jiných nálevnách nedávají účtenku (paragon, daňový doklad)?

Radši to dám do zábavy, ale dá se podle účtové osnovy to zatřídit.Většina osob ve vedoucích funkcí má na to fond.

Nejlepší odpověď
venkovan

na požádání musí dát. Stejně jako v obchodě nemusí do určité částky dát paragon.

Další odpovědi
mojitek

Ne všude v restauračních zařízeních mají elektr.systém,kde toto je vytištěno automaticky,ale na požádání Vám musí vydat stvrzenku s potř.údaji(třeba i rukou psanou) .Razítko firmy musí mít každopádně.

Conchus

Asi chodíš do pochybných podniků. Změň lokál.

terry

Jak kde. Tam, kam chodím občas na oběd dávají paragon automaticky.