Ametyst

Jak je možné, že koronavirus kosí muže a ženy, ale nevšímá si dalších 58 pohlaví?

Nejlepší odpověď
Edison

Jestli ono to nebude tím, že jiná pohlaví neexistují. Zrovna u nemocí je moc dobře vidět, jak příroda funguje.

Další odpovědi
zjentek

Tak ono asi těžko sejmout bojovou helikoptéru virusem, i když je sama sobě pilotem. (;
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-bych-se-dovedel-jak-je-to-s-temi-25-pohlavimi#dis­cussion
https://g.cz/so­kujici-objev-ktery-rozzuri-vsechny-liberaly-na-svete-existuji-pouze-dve-pohlavi/

aliendrone

Hmm, to je zajímavé téma. Asi to bude nějaký genderový šovinista a z těch ostatních „pohlaví“ se mu chce bleet, tak proto. ;) :D :D

Kryšpín

Podle mého názoru, staří nemocní a přestárlý zemřou a zůstane v české dolině pouze kvalitní fyzicky zdatná rasa, svalovci, kvalitně potetovaní s dredy a copánky, dámy s pěkným silikonem a další moderní okrasou.
Pouze po dvou až třech měsících omezení začnou u statných dušičky churavět z vážných důvodů budou zavřená fitka, omezeni tatéři, kosmetické salonky, kadeřníci, velké mejdánky, cestování za kopečky a další velmi nutné věcičky pro denní život. Začnou se zobat bobule na uklidnění, budou velké nářky na soc. sítích z velkého utrpení ap. dovolená bude pouze k dispozici v uzavřeném pavilonu v matičce Praze Bohnicích.

marci1

A nejhorší je, že umírají i děti. ☹

Pepa25

marci1: to naštěstí není pravda, přes desítky tisíc úmrtí nebyl zaznamená ŽÁDNÝ případ úmrtí dítěte do 10 let.