Kotja

Kde bych se dověděl, jak je to s těmi 25 pohlavími?

Komu napsat? Jaké fórum?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se přihlásit na britský FB a můžete diskutovat dokonce o 71 pohlavích, i když v některých zemích se uznává 3. pohlaví X.

Co to je třetí pohlaví?

https://www.tran­sparentprague­.cz/novinky/2019/5/12­/co-to-je-tet-pohlav

https://refresher­.cz/46666-Britsky-Facebook-rozlisuje-71-pohlavi-Co-kazde-z-nich-znamena?gdpr-accept=1

"Britský Facebook rozlišuje 71 pohlaví. Co každé z nich znamená?

Kromě muže a ženy se v nich nacházejí bezpohlavní lidé, cis pohlaví či transgender.

Např. Two-spirit – je pojem používaný domorodými Američany k označování členů LGBTI komunity.

Transrodoví (transgender) lidé jsou osoby, jejichž identita není jednoznačně ve shodě se zaužívanými představami o mužském a ženském rodě, ale místo toho tyto rody kombinují.

Transsexuální lidé patří mezi transrodovou skupina a touží žít a být akceptováni jako opačné pohlaví. Životy transsexuálů jsou často doprovázeny operacemi či hormonálními změnami pohlaví.". atd.

Další odpovědi
marci1

Šokující objev-Existují jen dvě pohlaví: MUŽ A ŽENA
„K nečekanému a naprosto revolučnímu objevu docílila skupina vědců z americké univerzity Stanford v čele s profesorem Johnem Wallerem, který na tiskové konferenci v New Yorku potvrdil, že člověk může mít pouze dvě pohlaví, a to mužské a ženské. Žádné třetí „to“ neexistuje, pokud tedy nepočítáme filmovou adaptaci hororu od Stephena Kinga.
Ke zjištění tohoto revolučního objevu v oblasti lidské sexuality se odhodlala skupina amerických vědců na základě dlouhodobé diskuzi o počtu pohlaví. Stoupenci genderových studií dokonce v médiích tvrdili, že existuje přes 50 pohlaví, což profesora Johna Wallera zarazilo. Rozhodl se proto zažádat o grant ve výši více než 10 milionu dolarů z veřejných zdrojů a štědrou finanční podporu nadace Donalda Trumpa, aby mohl sestavit tým odborníků, který zjistí, jak to vlastně je s těmi pohlavími. Jelikož jsou Spojené státy americké zemí neomezených možností, tak byl téměř celý výzkum zaplacen z peněz daňových poplatníků a to včetně těch, kteří se vymezují proti tomu, že by měli být buď mužem, nebo ženou. Dokonce i Evropská unie se sama od sebe rozhodla, že přispěje a poslala do USA finanční injekci ve výši jednoho milionu eur. „Celý život jsem si myslel, že na světě existují jen dva druhy pohlaví, avšak v posledních letech se éterem začal šířit názor, že jich je mnohem víc, a tak jsem se rozhodl tomu podívat na kloub,“ prohlásil jeden z členů elitního týmu amerických vědců o projektu Flanders Genders.
Výsledkem dlouholeté studie bylo tedy překvapivé zjištění. Lidské pohlaví se určuje podle genů na pohlavních chromozomech. Zdravá žena má dva chromozomy X, tedy XX, a zdravý muž má jeden chromozom X a druhý Y, tedy XY. Což tedy znamená, že existují 2 pohlaví – muž a žena. Navzdory tomu, že jiná pohlaví neexistují, potvrzují členové expertního týmu, že kvůli své práci byli opakovaně napadáni jedinci, kteří se identifikovali jako genderfluid, pangender, transmasculine nebo dokonce jako bojová helikoptéra“. 🙂

Zdroj: https://g.cz/so­kujici-objev-ktery-rozzuri-vsechny-liberaly-na-svete-existuji-pouze-dve-pohlavi/

led

Opýtajte sa na www.004.cz

Kryšpín

V duhovém průvodu

Pepa25

Zcela určitě neexistuje 25 pohlaví ve významu sexuálním. Možná existuje více genderů (někdy se používá pojem sociální pohlaví), což není otázka biologická, ale osobní identity a sociální role. Věnují se tomu „gender studies“, bohužel naše média jen ve výkřiku o počtu genderů, ke kterému ten či onen dospěl.

ivzez

Biologická pohlaví jsou jen dvě.
To ostatní jsou prý psychické gendery.

Ametyst

Nejlepší je zeptat se kteréhokoliv doktora: pokud bude dost statečný, přizná, že jsou pouze dvě pohlaví podle chromozomů XX a XY. To je věda, zvaná biologie. Všechno ostatní jsou ideologické bláboly.