annas

Jak je možné, že bývá období, kdy se jde vpřed mílovými kroky? Nejde v metrické soustavě přesněji o metry či milimetry?

Upraveno podle aforismu Jana Sobotky z knihy Aforismy pro ty, kdo si myslí, že jim to myslí

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/bo­ty-obuv-tkani%C4%8Dky-kroky-schody-691174/

Odpovědi
Kepler

Někdo dělá metrové kroky, někdo yardové, či coulové. Kdo má sedmimílové boty, je na tom nejlíp. Jenže pokrok se nedá měřit délkovými mírami. A co je vlastně pokrok? Patří tam i vynález vodíkové bomby?

Drap

Postup nelze měřit běžnou délkovou mírou. Je úplně jedno v čem, nebo zda vůbec měříme. Důležité je že se vůbec posouváme a každý sebemenší pohyb vpřed je jistým vítězstvím

Kepler

Hufnágl: tak to jsem rád, že se ti líbila!