EKSOT123

Jak honí padouchy východoafričtí policisté, když je mezi nimi řada světových atletických šampionů?

Ve východní Africe běhá snad vše , co má nohy a policie se zřejmě snaží být nejlépe vybavena. Třeba Joshua Cheptegei, ugandský fenomenální rekordman na mnoha tratích, nebo zde keňští policisté s velkým náskokem vyhráli olympijskou kvalifikaci v běhu přes překážky:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MEubcP_Lj7Q

Odpovědi
xiperio

Poku jsou rekordmani, tak jsou mediálně známí a policie je nehoní, jelikož si je najde pak. A ostatní jsou jako v každé jiné zemi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

EKSOT123

Xiperio, naopak, otázka je o tom, že naši policisté jsou vybaveni silnými vozy, kdežto afričtí se zřejmě snaží být vybaveni světovými rekordmany v běhu. Zajímalo by mě, jak takové policejní zásahy probíhají, haha (ale dík za reakci)