Kepler

Jak hodnotíte ty řezníky?

Nedávno tady byla diskuze o kanibalismu, tak najednou vidím i v jiném světle. Když jsem se zeptal prodavačky v Kaufu, kolik stojí kilo řezníka, tak na mně hleděla jak na toho emzáka, prostě nepochopila.. Ale stejně se zeptám zvláště našich milých dam: který z nich vám připadá nejvíc šmakóznější a proč?

Nejlepší odpověď
dr.luha

To je šílené sado-maso. Prodává se i cikánská pečeně, dětská šunka, a v Lídlu nedávno dokonce nabízeli nějakýho Somálce…http://2i­.dfklub.cz/5a8085af­7c

Další odpovědi
marci1

Nejvíce šmakózní je ta pravá řeznice. 🙂
Reklama splnila svůj účel, zákazníky zaujala a pobavila: http://marketin­gsales.tyden.cz/ru­briky/obchod/kau­fland-nabizi-zakaznikum-aby-ochutnali-rezniky_376150.html

Smackdown

Rozumím,ale nelogická reklama,jsou to blbci.

Danina65

Já se obávám, že spousta našich spoluobčanů to buď nepochopila, nebo se tím ani nezabývala. V současné době hysterie kolem našich tmavších občanů se divím, že se Cikánka, resp cikánská pečeně vůbec může pod svým obchodním názvem prodávat.

Kepler

marci: obávám se, že to nebyl záměr, oni jsou fakt tak blbí. Tak si představ, že podle jejich letáku prodávají takové zboží u „masového“ pultu. Nikoliv masného. 🙂