jirka F

Jak hodně jste schopni si po jídle odkrknout?

Já asi tak normálně.Ovšem někdy i jsem schopen hodně si odkrnout.

f)jiná odpověď doplňte v odpovědi a jestli máte jinou odpověď tak prosím nehlasujte v anketě,ale vyjádřete se v diskuzi.

Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

a) hodně,moc

Když jsem sám, tak tomu nechám volný průchod, ale jinak dám na etiketu. Po jídle moc nekrkám, i když v některých kulturách je to znak pochvaly dobrého jídla. Ale když mě pálí žáha, vezmu si jedlou sodu a zapiju to šáněm (nebo pivem), pak mám pocit, že mně to roztrhá. To pak cinkají skleničky ve vitríně a někdy se mi samovolně přepne TV program. Všechno zlé musí pryč!

hapiky

Zkus tu otázku položit raději Japoncům, nebo jiným národnostem, kde krkání po jídle je projev slušnosti a spokojenosti.