Gestas

Jak dostat ze vznášedla úhoře?

Mé vznášedlo je plné úhořů. Jak je mám odtamtud dostat? Lopatou, nebo nějak jinak?

Nejlepší odpověď
annas

Když je vaše vznášedlo plné úhořů, nejlepší bude, když se větu naučíte v některém jazyku (můžete se vybrat ze 120) a zeptáte se někoho ze skupiny Monty Python.

Stačí, když ji vyslovíte třeba v prodejně rybářských potřeb.

Její originální znění je My hovercraft is full of eels.

Konkrétně se objevila ve scénce Dirty Hungarian Phrasebook, ve které maďarští přistěhovalci v Anglii používají maďarsko-anglickou konverzační příručku. Netuší ovšem, že když si chtějí koupit sirky, ve skutečnosti prodavači oznamují, že je jejich vznášedlo plné úhořů.

Nedávno jsem tuto dostala mailem.

http://necyklo­pedie.wikia.com/wi­ki/Jak_se_doro­zum%C4%9Bt_kde­koli_na_sv%C4%­9Bt%C4%9B

Jinak http://durrer­.blog.cz/1401/me-vznasedlo-je-plne-uhoru

Další odpovědi
Lamalam

Kup si repelent proti úhořům, stříkni to tam a oni vylezou sami.

gecco

Vydej ve vznášedle zákaz vstupu a pobytu úhořům – a pokud úhoři daný prostor neopustí, volej policii, aby je vyvedla.

Drap

Lepší než lopata budou vidle.

Kepler

Dej zpětný chod vrtule, dej plný plyn a vylítnou všechny ve formě sekané. Úhoří karbenátky mohou být vynikající!

mzm

To je nějaký renonc, úhoři vznášedla nesnáší…