detektivko!

jak dostat nadpřirozené schopnosti?

Odpovědi
Sofkaa

doporučuji si vyhledat nějaká kouzla, která jsou bez krve (ty s krví jsou fake), našla jsem nejaká na wattpadu a mám ověřeno, že fungují :)

Speed77

Zabývej se esoterikou, magií, náboženstvími a kulty, čti vybrané knihy, medituj, zkus dojít osvícení ;), entheogeny, zkus astrální cestování (kupodivu je velké množství lidí, kteří s tím údajně mají zkušenosti – desetitisíce lidí po celém světě, ale co je na tom pravdy… knih o tom je taky dost). Zabávej se kvantovou fyzikou (proč vědu, když jde o nadpřirozeno? Protože kvantová fyzika má různé teorie, nové objevy a podobně, které to vše docela propojuje – vědu, nadpřirozeno, náboženství. Otevírá dveře :D).
Cestuj po světě, navštiv nějaké mnichy, šamany, jogíny, hermetisty a podobné.
Třeba se ti zadaří. ;)

elkon

Psychiatr tě z toho dostane. Asi máš málo práce, když tě napadají takové blbosti.

zjentek

Nic není zadarmo a ty musíš dlouho kouzlit a čarovat, než se nějaké výsledky dostaví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.