Kryšpín

Jak dopadne válka na Ukrajině je již jasné jaký to bude mít spád?

Západní země otevřeně vyzývají UA aby zaútočila na Rusko za použití dodaných kvalitních západních zbraní.

Nejlepší odpověď
_Bůh_

vyhraje Ukrajina

Ukrajině jsou dodávány zbraně v NATO kvalitě, vůči tomu nemá Ivan šanci. Bude trvat pár týdnů, než se s nimi naučí, nyní používají starší techniku, která byla zaslána jako první.

Mírovou dohodu Ukrajina nechce, už měli dohodu o denuklerizaci, Minské dohody – ty Rusko porušilo a zahájilo útočnou válku v rozporu s mezinárodním právem. Se současným ruským vedením nelze uzavírat smlouvy.

Ukrajina by měla osvobodit Donbas a Krym, resp. celé své území, a zničit cíle v ruském pohraničí. To nicméně také prohlásili, že udělají.

Další odpovědi
Pepa25

Jiná odpověď

Bohužel zase šíříte neověřené infromace a dovozujete z toho nedůvodné závěry. "Západní země otevřeně vyzývají Ukrajinu, aby zaútočila na území Ruska za použití zbraní, které Kyjevu poslaly, tvrdila ve čtvrtek mluvčí ministerstva zahraničí Marija Zacharovová. " https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/karma-je-kruta-naznacila-ukrajina-rusku-ze-bude-utocit-na-jeho-uzemi-zacharovova-zuri-40395272 Jinými slovy jde o tvrzení ruské mluvčí, která v minulosti prokazatelně šířila lži.

paul1

vyhraje Ukrajina

Manfred05

vyhraje Ukrajina

Kryšpín

Pepa25 já mám dojem že Bůh má pravdu

_Bůh_

ČT24: Ukrajina se hodlá bránit i údery na ruské základny a sklady zbraní – řekl to poradce prezidenta Mychajlo Podoljak. https://twitter­.com/CT24zive/sta­tus/1519639345346535424