anonym :D

Jak docílit toho, aby měla zájem?

Holka, kterou se snažím sbalit mi řekla, že jí vadí moje fyzická přítomnost. Říkala, že nejsem ošklivej apod., prostě nezná důvod. Mě napadá, že mám třeba nějaký špatný feromony apod., ale to je jen čistě můj názor. :D Nevíte, čím by to mohlo být a jak to změnit?

Odpovědi
Smack

Řekni jí to narovinu, buď chlap.
Použij toto https://www.go­ogleadservices­.com/pagead/a­clk?sa=L&ai=DChcSE­wi4hqDqic3zAhUM­sO0KHVOVDN0YA­BAPGgJkZw&ae=2&o­host=www.google­.com&cid=CAES­QOD2JcxQdcuhO­QAE5bnbolCrm38VF8NGGD­NrN6J5CYZH7HRjkfZDhcYL­Cs-SxO_KBWRF6rT2­oZGPNqNRDUuBM5U&sig=A­OD64_1jbVkpHB89dgpJBoJ1k­oi04suIDw&cty­pe=5&q=&ved=2a­hUKEwiRvZfqic3zAh­WlBGMBHfjpAz8Qwg96BAg­BEC8&adurl=