Jak se zeptat kluka, jak chce, aby to mezi náma doopravdy bylo?

Nejlepší odpověď
led

15 let, ach, ten krásný lásky čas…
Zjevně si protlačováním své přitažlivosti k němu, na něj skočila velmi rychle.
Jak my kdysi romanticky koukali na kluky, když nám bylo patnáct… když řekli mi:
Rozkvétáš v ženu a on z chlapce se mění v muže…
Dej chlapci možnost,
aby On teď Mužem byl
a On jako První v páru,
dal ti najevo svůj zájem,
ať velebuje zem,
na nichž necháváš své stopy …

Dej své lásce čas…
Dej, ať on se snaží dobývati přízeň tvou
Dej lovci čas, ať uloví tě,
ne již pošetilou srnu,
ať uloví tě,
tú laň svého srdce…
Dej lovci čas,
ať na palouce
za měsíčního svitu,
ať svou láskou hořící srdce
na dlaň ti položí.

Možná dnes v době velkých rychlostí, když čas se měří nanosekundami, chcete všechno hned a rychle. Nenáhlite se, ne, řekněte si: Postoj chvíle, zastav čas, ať prožijeme naše sny a naděje, ať neklid srdce našeho svoji vzpomínku Pánu věčného času zanechá

Další odpovědi
annas

Třeba se dovíte víc v archivu.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20se%20zep­tat%20kluka%2C%20zda%­20m%C4%9B%20chce

Neznám vás, těžko říct. Ale našla jsem vám jednu radu od odborníka . Navíc jste ještě mladá, je dobré opravdu přemýšlet. Jde jen o vzplanutí, zamilovanost. Jinak byste to měla poznat sama. Stejně tak uvádějí i odborníci.

"Zjistit, zda o vás má muž skutečný zájem, je ale lehčí, než si myslíte! Chce to jen upřímnost k sobě samé.

Je to taková ženská specialita. Zkoumat, přemýšlet a interpretovat mužovo chování, abyste mohly zjistit, zda vás skutečně miluje, má o vás zájem, nebo jste jen chvilkové povyražení, případně se snažit ho do citů tak nějak vmanipulovat, tak trochu dotlačit. My pro vás máme jednoduché pravidlo, jak to zjistit…

Jestliže vás někdo miluje, bude s vámi chtít trávit čas. Pokud se do schůzek moc nehrne, nejspíš o vás nestojí.

Pokud je nesmělý, dejte mu čas. " atd.
https://www.pro­zeny.cz/clanek/sto­ji-o-vas-nebo-ne-poznat-to-lze-prekvapive-snadno-13165

klumprt

On je možná ještě zmatenější, než ty. Já bych ho chvíli nechal, ať se taky snaží. Ostatně odjakživa to bylo tak, že by se měli snažit spíš kluci.

aliendrone

Hele, považuji téměř za jisté, že je to tak, jak napsal Palpatine – byl zaskočen tvým vyznáním, nechtěl ti ublížit a nevěděl hnedle jak reagovat, aby nezranil tvé ego, protože s tebou chce jen kamarádit. (15 let je věk, kdy se právě tyto finesy trénují, objevuje se „jak na to“)

No a teď pochopitelně NEVÍ ani co dál, jak se z toho vyvléknout tak, aby ti neublížil. Proto se ti vyhýbá, to je celé. Nehledej v tom žádnou „atomovou vědu“, časem přijdeš na to, že chlapi jsou relativně jednoduchá stvoření (ony i ženy, ale ty jsou přeci jen trošku složitější) a proto vždycy ví, co chtějí anebo co nechtějí, i když se občas stane, že NEVÍ JAK to ze sebe dostat. Pochopitelně mluvím o NORMÁLNÍCH jedincích, ne o nějakých „exotech“.

Asi nejjednodušší řešení bude, když ho sama vyhledáš (je dost pravděpodobné, že se ti bude vyhýbat, počítej s tím) a rovnou na něj vybal něco jako:
„Přemýšlela jsem o tom, proč ses neozval a myslím, že bude lepší, když to nebudeme moc hrotit, můžeme přeci zůstat kamarády, co ty na to? Přemýšlej o tom, já se ti zítra ozvu.“ Druhý den mu napiš „Tak co, budeme kámoši? ;)“ A tím myslím bude vyřešeno.

BTW – blahopřeji k normálnímu dotazu v této kategorii, je fajn vědět, že mezi většinou dorůstajících dementů, mentálů apod. existují i NORMÁLNÍ lidé. :)

Palpatine

Jěžiš děcka vy máte ale problémy fakt. Tak řekl, že jo, tak asi jo. Třeba to ale udělal jen aby ti nezranil city a právě proto tě nechce vidět. Třeba tě má rád jen jako kamarádku. Prostě si s ním upřímně promluv někde bokem a vyjasněte si to. Řekni mu, že jestli s tebou nechce chodit tak nemusí ale že chceš upřímnost. Jinak se pravdu nedovíš.

dubraro

Ty jsi z toho zmatená … věř tomu, že on ještě mnohem víc. Mně kdyby v 15 holka řekla, že se mnou chce chodit, asi mne trefilo. Nevěděl bych, co s ní mám dělat.

ivzez

Anitko,

nějaké „taktizování“ ve vztazích je chyba, takže pokud
jsi mu chtěla říct, že ho máš ráda, udělala jsi dobře.

Jak první má mluvit ten, kdo něco nějak cítí, kdo chce
něco navrhnout apod. Kdybys čekala, až s něčím přijde on,
nemusela by ses dočkat nikdy.

Ale jestli o něj nechceš zase hned přijít, nech mu teď čas. Netlač
jej, aby se rozhodl, co/jak chce, nech to teď na něm. Nejistota je nepříjemná,
ale myslím, že bys nebyla radši, kdyby teď vycouval jen proto, žes ho nutila do něčeho, na co se zatím necítí.

Edison

Proč takhle diametrálně upravuješ otázky??? Mám to jako označit za spam, nebo za zmatek?

aliendrone

led>>> Vaši odpověď probublávám hlavou sem a tam a nic mi z toho nevychází – vyjma faktu, že je doslova signifikantně ženská, holčičárna z ní doslova křičí! :D :D :D
Takže dávám palec, navzdory tomu, že ji nechápu, nicméně předpokládám, že jiná babuchen tomu bude rozumět! ;) :)

led

aliendrone – príšelec z Vesmíru poskladaný z rôznych súčiastok, vaši konštruktéri zjavne zabudli vložiť niečo ľudské, zjavne vo vaších vesmírnych diaľavách neznáme.
Ale keď ste sa už transformovali na človeka, mali ste prevziať aj kladné ľudské city. Viete, ako sa u nás hovorí „kto chce s vlkmi žiť, musí aj s nimi vyť“. Spoznávajte ľudí aj z dobrej stránky. Vy jeden Transformer…