Avatar uživatele
jirka F

Jak dlouho zůstanete na tomto serveru? Jste tady rádi?

Já jsem tady zatím 6 let a spokojený,je tu řada dobrých lidí který poradí.Když jsem zde začínal byl jsem ještě dítě a nyní už jsem dospělý fyzicky dospělí,mentálně dospívám(cca. mozek mentálně 16–17 let).Nebudu psát koho zde mám nejraději všichni jsou dobří.

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Kepler, Gus_Fring před 1629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Až na to, že mě občas vytočí ten přiblblý mazálek, chodím sem rád a snad i dlouho ještě vydržím. Už se ale nerozčiluju zdaleka tak často, jako dřív. Blbci mi za to nestojí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Těžko říci, možná to zabalím za chvilku, ale možná tu (k PŘEVELIKÉ radosti a jásotu Keplera a dalších zločinců) budu smrdět až do půl šesté, pak se půjdu najíst. Uvidíme. ;) :)
Rád JSEM nejen tu, ale i tam a dokonce i úplně jinde! Nejraději ale rozkrývám činnost zdejších zločinných elementů! (vypisovat jmenovitě nebudu, seznam je dlouhý!) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gus_Fring

Jsem tady teprve dva měsíce, ale jsem tu rád. Snad všechny mé otázky byly zodpovězeny. Takže je tu spousta dobrých lidí, kteří pomohou, poradí.
Zůstanu tady do té doby, než budu chtít nezůstat. Teď je mi to jedno a je irelevantní to teď řešit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Pokud zde budou stále se opakující primitivní výstupy (tím nemyslím smysluplné rozumné dotazy) některých nepoučitelných jedinců, tak nevím. Někdy mě to připadá, že se domluvili pacienti z Bohnic a Dobřan dohromady, že na tento web zaútočí a čekají co kdo vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

..jsem tady už dlouho.. moc sem nechodím, občas na něco odpovím..
mám ráda vtipné odpovědi a lidičky, těm taky dávám palečky..dřív sem
tu byla každou volnou chvilku, ale jsou daleko užitečnější věci v životě..
bylo tu hódně skvělých uživatelů, ale i otravných..
..jak dlouho tu zůstanu? záleží na tom, jestli mě někdo namíchne tolik,
abych odešla 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Budu tady co nejdéle a jsem rád na této webové stránce. Drtivá většina uživatelů tohoto webu se mi snaží pomoci, když mám nějaký problém a jsou velmi trpěliví, i když je často provokuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stagnace tohoto serveru v technické rovině je frustrující, na druhou stranu ale je to platforma pro pokládání dotazů s rozumnou pravděpodobností, že na ně dostanete správnou odpověď a to mne tu zřejmě ještě chvíli udrží 🙂 Škoda že server neláká úzce specializované odborníky protože na ty prostě svou přílišnou obecností necílí, tomu je třeba přizpůsobit i okruh otázek na které lze správnou odpověď očekávat – žádné hluboké speciality.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Jo a jeden mě tady štve hodně mohl by dostat BAN.
Pořád opakuje otázky. Víte o kom píšu žejo? :(

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

briketka10: To jsem asi já. Uvědomuji si to. Permanentní ban podle mě by měl dostat takový uživatel, který porušuje zákony, nebo se chová velmi hrubě k uživatelům daného webu. Pokládání nesrozumitelných a opakovaných otázek není moc velký prohřešek. Kdybych si měl navrhnout trest, tak by zahrnoval 6-ti měsíční ban, písemnou omluvu všem uživatelům Odpovědi.cz a pokutu 500 Kč.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

A co KODEX?
otázky by měly být přínosem, když tak aspoň vtipné, nebo zábavné, ne otravné a nesmyslné.
Půl roku, 500Kč a omluva :))

A nepiš mi.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ale no tak. BAN by si zasloužili snad jenom trollové a tapetáři. O mazálcích ani nemluvě. A ty, Rokio, urychleně změň zaměření otázek, protože to tady už dráždí dost uživatelů. To nemáš jiná témata?

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek