Mravenec

Jak dlouho vydrží otevřená paštika ? V lednici.

Nesním jí proto že jí dávám hafíkovi do granulí, je to taková paštika masa pro malá plemena.:-D

Nejlepší odpověď
redy

Dokud do ní nenaleze mravenec a zbaští ji 🙂
Paštika otevřená v lednici smrdí, a to už za pět minut.
Nějak ji utěsnit, a pak vydrží, dokuď se nezkazí 😁
A vůbec, proč ji nesníš najednou?

Další odpovědi
gecco

Co je „paštika“???
😉
Chemicky nadopované něco, co lze mazat? – klidně rok, nožičky jí nenarostou…
😉
Dobrou (otevřenou) paštiku bych v lednici nenechal strádat déle, než půlden…
😉

dudu

Nejdéle dva dny při pěti stupních.

zjentek

..dokud nezačne smrdět nebo řídnout či jinak měnit strukturu „od pohledu“. Stane se to podle kvality, v tom nejlepším případě jen oschne- bude „voňavá“, ale tmavší ;)

mosoj

Do rána.

anonym

Redy, on jí moc nejí,ale jako vtip to bylo fajn.
Pak by štěkal.

marci1

Pro hafíka, bych řekla tak do druhého dne. 🙂
Názory jiných : http://www.ifau­na.cz/psi/nemod­forum/r/detail/129108/jak-dlouho-muze-byt-otevrena-konzerva-nebo-pastika

anonym

Na plechovkách paštik pro „lidi“ je napsáno: po otevření ihned spotřebujte! To proto, aby se éčka s kyslíkem nepohádala. A co je napsáno na konzervě pro „psa“ ?

redy

Aha 🙂
Tak to si mi dostal, já myslela že si koupíš paštiku, a pak ji jíš měsíc 🙂