bolak

Jak dlouho vám trvá, než se sžijete s novým kolektivem?

Třebas v práci, ve škole, prostě když přijdete někam kde vůbec nikoho neznáte. Ste nejdřív ticho a vyčkáváte až se to nějak vyvrbí nebo se hned snažíte zapojit mezi ně?

Nejlepší odpověď
hanulka11

už jako dítě jsme se neustále stěhovali- takže mě" život naučil"- sžívám se dobře s kolektivem , nestraním se ,ale nevnucuji se – tak vždy pěkně vplouvám ......a daří se

Další odpovědi
led

Záleží od dĺžky plavby v ponorke. Tam, ak sa nezžijete, máte smolu, môžte byť príčinou problémov – ponorková choroba.

anonym

První hodina ve škole,první pracovní den. Nemám problémy se sžít !

RyuzakiKate

Kolikrát se nezžiju nikdy, jinde to trvá třeba až 2 roky…