Kuchařosatan

Jak dlouho trvá, než GLS služba doručí balíček?

Odpovědi
annas

Nezáleží na GLS službě, ale na tom, kdy ji e-shop zásilku vydá.

Z jednoho obchodu dostanu zásilku další den, jinde čekám třeba 3 – 4 dny.

Opakuji, když dostanu zprávu, že balíček odesílají, tak jej dostanu hned další den. Mail od prodejce, že předali zásilku, jsem obdržela 25/9, převzala jsem ji druhý den, tj. 26/9.

Evo

Dva az tri dny.Jestli to trva vice nez tri dni tak tam zavolej.

Kepler

Stejně dlouho, jako u každé jiné doručovací služby, vč. pošty. Minimálně 2 dny, ale spíše déle. Záleží i na tom, jestli třeba e-shop má to zboží zrovna na skladě a jak rychle je schopen zboží expedovat a předat k přepravě. Už to taky trvalo 14 dní a jednou dokonce skoro měsíc.

marci1

„GLS jako poskytovatel doručovacích služeb dodává balíky v pracovních dnech od pondělí do pátku – v České Republice obvykle do 24 hodin. Tuto standardní doručovací dobu však nelze zaručit či garantovat. Balíky se přepravují po silnici a dopravní zácpy mohou vést ke zpožděním.“ 🙂
https://gls-group.eu/CZ/cs/do­ruceni

DoTazatel

Napíšou ti „předpokládaný“ čas doručení na email. Ale podle mých zkušeností jsou ČP a GLS jediní dopravci, kteří balík doručí vždy v úplně jinou dobu a jiný den než píší.

U GLS trvá doručování zásilek 3 až 4 dny (výjimečně někdy i za dva, ale taky i za víc jak 5 dní). Ostatní dopravci většinou zásilky doručí max do 2 dnů (pošta do tří).

Nezapomeň k dodání zboží přičíst i zpracování zásilky než ji firma předá dopravní společnosti. Tato doba už je individuální podle firmy, u které objednáváš.
Výše zmíněné doby dodání patří jen ke zpracování přímo těmi dopravci.

df

Posilam často a když to dnes vyzvedne kurýr, tak zítra to je doručeno. To stejné platí pro DPD

Kelt

Pokud je správně vyplněná a schválená objednávka a zboží je naložené, je to otázka pár hodin, aby přijelo auto. A pak záleží na domluvě. Ale když si objednal něco soused a dostal to za dva dny a příští týden objednám to samé, že to bude taky trvat dva dny.