Mucillinka

Jak dlouho je v záruce baterie do mobilu?

Doplňuji:
Hlada: Nezlob te se na mě, ale kdybych měla vždycky projet všechny otázky než položím otázku, abych ji náááhodou nepoložila znova, tak na to kašlu! Pokud mě něco zajímá nebo nevím, tak se zeptám a rozhodně to půl dne nehledám v odpovědích třeba půl roku starých!! Pokud vám to dělá potíž a otravuje, tak neodpovídejte­. Děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

Bylo mi řečeno, že baterie má záruku pouze 1/2 roku, jinak skoro všechny spotřebiče mají min. 2 roky.

Další odpovědi
Hlada

Už to tu bylo. Na mechanickou část baterie je normální záruka 24 měsíců. Životnost baterie je ale obchodně stanovena na 6 měsíců, takže po této době není možné reklamovat sníženou kapacitu.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-je-v-zaruce-baterii-u-mobilu

Michal Kole

Na baterie je tuším záruka jen 6 měsíců, protože se rychle opotřebovává

Děda Louda

Informaci hledej v záručním listu.

DDarent

ze zákona jsou stanoveny 2 roky na drahou elektroniku (televize, notebooky, mobily.....) ovšem reklamace se vztahuje pouze na malý úsek událostí..... Záruka je stanovena podle prodejce, nebo výrobce, takže vám moc pomoci nemůžeme…